Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen gier
Resultaat: 165 EUR

Bronzen Art Deco stijl beeld 21e eeuw van een zittende gier, gesigneerd Quellines op zwart marmeren voet 24x42x22cm. Cond.: G

Ivoren spelletje
Resultaat: 165 EUR

Ivoren spel (vlooienspel) 18e-19e eeuw bestaand uit een houder met diverse ivoren chips 7,5xø4cm. Cond.: G

Zilveren bonbonniere
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren bonbonniere, jaarletter D: 1963 Schoonhoven 835/000 ca. 141gr. 7x18x15cm. Cond.: U

Brillenkoker montuur silverplated
Resultaat: 160 EUR

Antieke brillenkoker van roggehuid ca. 1900 China. Met silverplated monturen 17x7cm. Cond.: U

Polshorloge Suisse
Resultaat: 160 EUR

Double Herenpolshorloge met lederen band 40-er jaren. Chronographe Suisse 17 Rubis. 23cm. Klokje ø3,7cm.

Barometer, mahonie
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten barometer 19e eeuw in goede staat 96x27x4cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer 19e eeuw in goede staat 100x31x5cm. Cond.: G

Theekist ca. 1780
Resultaat: 160 EUR

Antieke mahoniehouten theekist ca. 1780 Louis Seize Holland. Inlegwerk en dik fineer(mist stukjes) met origineel slot, sleutel en handgreep. Van binnen met lood bekleed en origineel lederen deksel 11x...

Duits jachtgeweer
Resultaat: 160 EUR

Duits 19e eeuws jachtgeweer . Voorlader met balletjes met in de kolf de houder voor de balletjes. Beide hanen beschadigd 116cm. Cond.: R

Boeren eettafel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 18e eeuwse Franse tafel (bakkerstafel) met 2 schuiflades, in goede staat 76x72x141cm. Massief vruchtenhout Cond.: G

Barok secretaire
Resultaat: 160 EUR

Wortelnoten barok schuine klep secretaire met keldertje Hollands ca 1920-1930. geheel staand op twee klauwpoten. Binnenwerk met diverse lades, waarvan 6 zichtbaar en 6 geheime. Achter het deurtje zit ...

2 Chinese borden 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden met landschappelijk decor van vogels 18e eeuw. Haarscheur en lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G

Porseleinen groepje
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groepje

Gouden 10G uit 1912
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.

Gouden 10 Gulden 1877
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.

Gouden 10G uit 1913
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.

Ring GG, ameth.
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 750/000 bezet met een ovaal gefacceteerde amethist 27x15.7 mm.,11.9 gr., ø 57

Ring WG,
Resultaat: 150 EUR

Ring WG 750/000 met draad chaton, bezet met een witte koraal bouton ø 22.3 mm dikte 16.5 mm., ca. 16.3 gr. ø 57

Engels zilveren snuifdoos
Resultaat: 150 EUR

Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U

Zilveren kandelaartje, dolfijn
Resultaat: 150 EUR

Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.

Jade collier
Resultaat: 150 EUR

Collier van jade, in bloemmotief bewerkt, GG 5858/00 bolsluiting, en 36 GG 585/000 bolletjes. L.43 cm.

Plated servies Engeland
Resultaat: 150 EUR

Oud Engels plated servies 5-delig bestaande uit; dienblad, koffiekan, suikpot met deksel en bonbonschaaltje 20e eeuw. 1 Deel met een deukje 35x55x46cm. Cond.: G

2 Flessenonderzetters
Resultaat: 150 EUR

Twee antiek zilveren flessenonderzetters. Hoog opstaande rand is voorzien van een gegraveerd meandermotief. D. Vollgold & Sohn 800/000 ca. 156gr. 2xø13cm. Cond.: U

Kavel divers goud
Resultaat: 150 EUR

Kavel divers goud

Ets, Josef Israels
Resultaat: 150 EUR

Josef Israels 20/40 (Groningen 1824 - 1911 Den Haag), gravure op papier, boerin bij haard 22x15cm. Cond.: G

Kaart Oldenzaal 1597
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame vroege kaart van de stadmuren Oldenzaal Anno 1597. Aanval Maurits op de Spanjaarden, in zeer goede staat, gravure op papier. 1 Klein scheurtje in papier 32x23cm. Cond.: G

Staande naakte dame
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 43x33cm. Cond.: G

Schilderij, Auguste Bompiani
Resultaat: 150 EUR

Auguste Bompiani (1852 - 1930 Italië), olieverf op linnen, de gewonde Romein (oudere doublering en restauratie) 55x45cm. Cond.: G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Barok gobelin
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke barok gobelin wandkleed ca. 1900 in zeer goede staat (vergeeld). Prachtige voorstelling met figuren in een bos 210x200cm. Cond.: G

Bronzen scheepsbel
Resultaat: 150 EUR

Oude grote bronzen scheepsbel met opschrift "Aangeboden door het personeel aan de heer F.J.M. Wientjes ter gelegenheid van zijn 50e verjaardag op 9 mei 1976" 30xø30cm. Cond.: G

Gouden postzegel
Resultaat: 150 EUR

Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.

Vuurvergulde bronzen pendule
Resultaat: 150 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen pendule 19e eeuw met compositie metalen beeld, voorstellend een koning met zwaard. Enkele delen missen 38x46x13cm. Cond.: M

Reiswekker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse reiswekker ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat 14x8x6,5cm. Cond.: G

Schoolklok met snek
Resultaat: 150 EUR

Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U

Eiken Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, maanstand, dagaanduideing, wekkerfunctie. Handbeschilderd en eiken kast 136x21x34cm. Cond.: U

Eikenhouten partnerdesk
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Biedermeier armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten armleunstoel met snijwerk in de rugleuning, armleuning en voorste poten. 95x63x55cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Resultaat: 150 EUR

Kleine Biedermeier mahoniehouten fineer tafel ca. 1840. Lichte fineerschade 70xø89cm. Cond.: G

Eikenhouten buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten Hollands buffet met kussens in inlegwerk van pallisander ca. 1900 in goede staat 200x120x53cm. Cond.: G

Twee armleunstoelen ca. 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke notengekleurde armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met bijzondere geborduurde stoffering 89x60x60cm. Cond.: G

Eikenhouten 4 laden commode
Resultaat: 150 EUR

Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G

Palisander tafel
Resultaat: 150 EUR

Palisander eetkamertafel op gebogen poten en gecontourneerd blad ca. 1860. Divers snijwerk ontbreekt. Gecontourneerde kruisspant met fraai draaiwerk.

Bronzen baardmankan
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen schenkkan in Jugendstil stijl. gesign. Marcel. Voorstelling van een manskop met baard en liggende naakte vrouw 35xø23cm. Cond.: G

Chinese kraagvaas, Kantonees
Resultaat: 150 EUR

Chinese 19e eeuwse Kantonese kraagvaas met tempelhonden op de rand en ringdecor. Vaas is geheel gedecoreerd met 2 draken tussen de bloemen en planten. (In de bomen is een gat geboord, was vroeger een ...

Miniatuur trekpotje
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen miniatuur trekpotje Chien Lung (1735 - 1795). Blauw bloemdecor in zeer goede staat, 2 bakfoutjes Cond.: G

2 Borden Fam Rose
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse borden Fam. Rose met prachtige fijne handbeschildering van bloemen en vogels. Rand handbeschilderd met guirlandes. 1 Bord met haarscheur en chipje, verder Cond.: G ø23cm.

8 Boterhambordjes
Resultaat: 150 EUR

Acht Meissen boterhambordjes "veldbloemen" ø22cm. Cond.: U

6 Dinerborden
Resultaat: 150 EUR

Zes Meissen dinerborden "veldbloemen" ø25,5cm. Cond.: U

6 Dinerborden
Resultaat: 150 EUR

Zes Meissen dinerborden "veldbloemen" ø25,5cm. Cond.: U

Zilveren kan met greep
Resultaat: 145 EUR

Zilveren wijnkan, zwaar bewerkt met vergulde binnenkant 800/000 ca. 241gr. 17xø9cm. Cond.: U

Naaitafeltje
Resultaat: 145 EUR

Wortelnoten naaitafeltje Willem III 19e eeuw. Geheel noten met wortelnoten blad en zwarte omranding en lijsten. Onder met een schuifvakje, binnen met een spiegel en diverse vakjes. Tevens een uitneemb...

10 Deel bestek
Resultaat: 140 EUR

Divers zilveren bestek (10 delen) 800/000, ca. 385gr. Cond.: G

Reis schrijfsetje
Resultaat: 140 EUR

Reis schrijfsetje ca. 1900 met zwarte laktechniek ingelegd met parelmoer en beschilderd. Binnenwerk met 2 inktpotjes, pennenhouder en diverse vakjes. Zwarte lak heeft cracele 26x20x16cm. Cond.: G

Stripbijbel 1743
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame vroeg barok "Bilder Bibel" anno 1743 met origineel lederen band en 800 afbeeldingen met spreuken. Copenhagen van Christoph Georg Glafing 2,5x14,5x9,5cm. Cond.: G

Antieke bloembak
Resultaat: 140 EUR

Antieke eikenhouten bloembak op gedraaide poten met tegels en zinken bak ca. 1900, Duitsland 74x55x42cm. Cond.: G

Bronzen torso
Resultaat: 140 EUR

Bronzen torso van een naakte vrouw geheel staand op zwart marmeren voet 20e eeuw 32x12x10cm.

Diverse delen Herend
Resultaat: 140 EUR

Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G

Meissen terrine, Zwiebelmuster
Resultaat: 136 EUR

Grote Meissen porseleinen terrine (Teichert) met zwiebelmuster ca. 1930 24x28x17cm. Cond.: G

2 Silverplated kandelaars
Resultaat: 135 EUR

Twee silverplated kandelaars ca. 1920 in de vorm van een pilaster, mooie kwaliteit 16x9x9cm. Cond.: U

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 135 EUR

D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 135 EUR

Antieke 19e eeuwse weegschaal met vierkante gewichten in een cassette van de firma C. Becker te Amsterdam 36x12x24cm. en 4x16,5x10,5cm. Cond.: G

Mahoniehouten tafel
Resultaat: 135 EUR

Grote antieke Biedermeier mahoniehouten tafel ca. 1840 met flap aan de wandtafel 75xø126cm. In zeer goede staat Cond.: G

4 Stoelen, Biedermeier Engels
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke mahoniehouten eetkamerstoelen ca. 1900 Engeland. In goede staat met velours bekleding 86x53x45cm.

9 Kleine bordjes
Resultaat: 135 EUR

Negen kleine Meissen bordjes "veldbloemen" ø16cm. Cond.: U

Kristallen kaasstolp, zilv. knop
Resultaat: 130 EUR

Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 130 EUR

Mooie zwaar zilveren briefopener met Schotse Guard. 925/000 ca. 96gr. L.: 20cm. Cond.: U

Map met diversen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Map met een groot aantal etsen en gravures 18e-19e eeuw met diverse voorstellingen. Komt uit een verzameling 23x31cm. Cond.: G

Hongaarse school, paarden
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd Hongaarse school ca. 1930, olieverf op linnen, jagers met paarden en honden voor een huisje 35x50cm. Cond.: G

Ovale jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Louis Seize stijl (2e periode) plated tafelschaal (met binnenglas), chip af ca. 1880 in zeer goede staat 14,5x15x34cm. Cond.: G

2 Dekseldoosjes
Resultaat: 130 EUR

Twee dekseldoosjes. 1x Langwerpig verguld doosje met agaat. 1x doosje met 2 deksels ingelegd met natuursteen. 1 Deel met breuk. Cond.: R-G ca. 6,5cm.

Houten zwarte tafelklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse tafelklok ca. 1880 van zwart hout ingelegd met parelmoer en boulletechniek. Met comtoise uurwerk en emaille wijzerplaat 33x29x16cm. Cond.: G

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 130 EUR

Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen ca. 1880 met uitgesneden leeuwekoppen en mooie blauw velours bekleding 95x46x51cm. 2 Stoelen met armleuning 100x61x62cm. Cond.: G

Mahoniehouten naaitafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel ca. 1870, Holland. Vakverdeling, lade en garenbak, in goede staat

Beschilderde
Resultaat: 130 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse schamel, rijkelijk uitgewerkt mer paarden en smeedijzer. Beschildering vermoedelijk later, onder voorzien van kapstok 72x113x20cm. Cond.: U

Grenen tweedeurskast
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse grenen tweedeurskast ca. 1860, middengedeeld 187x140x55cm. Cond.: G

Franse spiegel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse vergulde smalle halspiegel met stukwerk en kroon, licht beschadigd 200x44cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, 2 soldaten
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G

Bronzen beeldje, meisje
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 125 EUR

D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, cavaleristen te paard
Resultaat: 125 EUR

C.A.F. 20-09-1914, aquarel op papier (vouw in papier, midden-rechts), cavalerie te paard Cond.: G

Schilderij Franse school 18e/19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Franse school 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, zeegezicht (oude bedoeking) 55x84cm. Cond.: R

Tiffany lamp, witte kap
Resultaat: 125 EUR

Grote Tiffany stijl lamp met metalen voet 21e eeuw 60x38x38cm. Cond.: U

Franse pendule
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Franse pendule ca. 1880 met emaille wijzerplaat (2 palmbladeren afgebroken), bronzen voet en figuren compositie 47x35x14cm. Cond.: G

Eikenhouten dressoir
Resultaat: 125 EUR

Antiek eikenhouten dressoir gemaakt van het hout van een Hollandse dekenkist uit de 18e eeuw 128x91x54cm. Cond.: G

Kist met klapdeksel
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse kist van vruchtenhout met smeedijzer beslag (waarschijnlijk koloniaal) en stiftsluiting 50x106x60cm. Cond.: G

Windsor armleunstoel
Resultaat: 125 EUR

Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G

Bronzen valk
Resultaat: 125 EUR

Bronzen Art Deco beeld 21e eeuw van een zittende valk, gesigneerd Wilhelm K(Krieger). Geheel staand op hoge zwart marmeren sokkel 43x17,5x12cm. Cond.: G

2 Imari kastvazen
Resultaat: 125 EUR

Twee grote goudimari porseleinen vazen 19e eeuw. Bijzonder gevormd met zeshoekige vlakken. 1 Vaas met haarscheuren 32xø19cm. Cond.: G

Stel kristallen karaffen
Resultaat: 125 EUR

Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G

Staafbroche
Resultaat: 120 EUR

Staafbroche GG/WG 585/000 met een rechthoekige gefacceteerde toermalijn, 2 trapezevormige gefacceteerde bergkristallen en 2 diamanten oud slijpsel. L.57 mm., 3.9 gr.

Schilderij, poesje
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz, olieverf op paneel, jonge kat met blauw lint 13x18cm. Cond.: U

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 50x60cm. Cond.: U

Monogram F.T.A.
Resultaat: 120 EUR

Signatuur F.T.A. ca. 1960, olieverf op paneel, havengezicht met schepen 35x50cm. Cond.: G

Schilderij, A. Nolling
Resultaat: 120 EUR

A. Nolling ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht bij Zaandam 34x19cm. Cond.: G

Petroleumlamp, bronzen voet
Resultaat: 120 EUR

Grote messing petroleumlamp met messing voet en kristallen reservoir. Neo Classicisme 72xø18cm. Cond.: G