Armband GG 750/000 bestaande uit 8 schakels 18.4 mm. breed, met blauw emaille, tussenstukjes met mannenhoofd. L. 22 cm., 63 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Ring GG 750/000, zijkanten driehoekig met blauw emaille, bovenkant ring met mannenhoofd, 6.9 gr., ø55
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Armband GG 750/000,10 schakels 19 mm.breed,met rechthoekige draad figuren bezet met 5 ovale cobochon geslepen amethisten.L.20 cm., 65 gr.
Oorstekers GG 585/000 bezet met amethist en briljant ca. 0.20 crt. L.1.7 cm. ca. 4 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een ovaal gefacceteerde amethist 27x15.7 mm.,11.9 gr., ø 57
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een amethist, zijkanten opengewerkt en bezet met zirkonia. ø54, ca. 5.5 gr.
Staafjes collier GG 585/000 met een briljant 0.06 crt. L. 44 cm., ca.9.5 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.22 crt.TW/VSI, ø52, 6.0 gr. ontwerper: Buchmüller
Ring GG/WG 750/000 bezet met een briljant ca. 0.14 crt. ø62, ca. 4.4 gr.
Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.
Zeer fraaie grote Russich zilveren jat 1872, rijkelijk versierd met diverse applicaties en gekroonde adelaar op de bovenkant. 835/000 ca. 148gr. L.: 55cm. Cond.: U
Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G
Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een slede met vate. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G
Zilveren bonbonniere op voet met opengewerkte rand. "Fa. Wallace England" 925/000 ca. 180gr. 7xø15cm. Cond.: U
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren tasbeugel Hollands eind 1800 925/000 ca. 106gr. Cond.: G
Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Antieke Engelse zilveren snuifdoos, MT: BM. Voorzien van ambachtelijke motieven 925/000 ca. 100gr. 3x8x5cm. Cond.: U
Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U
Mooi rijkelijk bewerkte geheel zilveren wandelstok deelbaar in twee helften met leeuwekop handgreep 925/000 ca. 615gr. L.: 90cm. Cond.: U
Broche GG 585/000 met een camee, kan ook als hanger gedragen worden, 5.3 gr. L. 3 cm.
Hanger GG 585/000 met een ronde blauwe agaat-camee ø 26 mm., en 5 diamanten 0.05 crt.W/SI L.36 mm.,6.9 gr.
Ring WG 750/000 met draad chaton, bezet met een witte koraal bouton ø 22.3 mm dikte 16.5 mm., ca. 16.3 gr. ø 57
Ring WG 585/000 bezet met briljant geslepen diamant SI 0.40 crt.,ø 54, ca,ca. 3.5 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een hartvormige Ceylon saffier ca.1.90 crt. en briljant ca. 2 crt.ø 56,Zeer bijzondere ring, ca.9.3 gr.
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant met bijpassende ring WG 585/000 bezet met briljant , ø 54, ca. 0.45 crt.
Design ring WG 750/000 bezet met briljanten 1.71 crt. W/SI, ø 53, 9.3 gr.
Hanger WG 750/000 met bolsewiek briljant 1.16 crt. aan een ketting WG 750/000 L 40-42 cm.
Ring WG 750/000 met een bolsewiek briljant ca.1.02 crt. ø58, ca. 3.5 gr.
Slavenarmband WG 750/000, ovale buis vierkant model, 9 mm.breed,32.6 gr.
Vijf zilveren miniaturen; De bierwagen, de fietser, de lantaarnopsteker, de eenzame violist en een schommelstoel 835/000 ca.58gr. Cond.: U
Zilveren kandijtafel op 3 pootjes met kiepbaar blad 925/000 ca. 121gr. 8x13x11cm. Cond.: G
Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.
Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U
Zilveren schaar 835/000 ca. 52,3gr. L.: 17,5cm. Cond.: U
Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.
Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw. 925/000 H.:8cm. Cond.: R
Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U
Fraai bewerkte zilveren dekseldoos op pootjes met roosknop 835/000 ca. 287gr. 10x13x8cm. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel 19e eeuw, buitenlands gekeurd 7cm. ca. 31gr.
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.
Parelcollier (117 parels) met rond WG sluiting 750/000 waarop saffier, L. 99 cm.
Parelcollier met hanger GG 585/000 bezet met zirkonia en 8 parels (1 ontbreekt) bolsluiting GG 585/000. L.44-47 cm.
Oorstekers GG 750/000 bezet met 21 Baquette diamanten ca. 0.155 crt. en Zuidzee parel ø 10/11 mm.
Hanger GG 750/000 bezet met 48 diamanten ca.0.234 crt. en een Zuidzee parel ø15/16 mm.
Sieraden set zilver 925/000 bezet met parel en zirkonia. Bestaande uit klipoorstekers,hanger en een ring ø 56.
Zeer mooie set.
Oorstekers zilver 925/000 bezet met een mabe parel, ø ca.1.3 cm.
Set kweekparel met onyx GG 585/000 bestaande uit oorhangers L 36mm.,en een hanger L.25 mm., ieder met een kweekparel en een gefacceteerde onyxkogel
Tahiti parelcollier ,ø 8-10 mm., Bolsluiting WG 585/000, L.45 cm.
Parelcollier sluiting WG 585/000 bezet met een saffier en diamant L. 46 cm.
Slavenarmband WG 585/000 bezet met 3 parels ø 6x5 cm, ca. 9.5 gr.
Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U
Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel Duits gekeurd ca. 1920. 830/000 ca. 14gr. 8cm.
Bijzonder fraaie zilveren gedachtenislepel waarvan de bak is voorzien van een medaillon op de achterzijde. 925/000 ca. 170gr. L.: 30cm. Cond.: U
Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U
Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U
4-Delig zilveren specerijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.
Drie antieke Hollands zilveren lepels 835/000 ca. 118gr. 20cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G
Vijf zilveren schaaltjes van Engeland tot het Midden (en verre) Oosten ca. 118gr. Cond.: G
Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw 925/000 H.:10cm. Cond.: Gedeukt
Antieke Hollands zilveren tashaak 1852 met typisch Hollandse handgravure. 835/000 ca. 40gr. 9cm. Cond.: U
Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G
Armband 3 rijen granaat, sluiting GG 585/000 waarop een granaat, 6 GG 585/000 bolletjes. L.21 cm.
Broche RG 585/000 met ovale granaat , en 34 ronde granaten bezet mooi verwerkt. 11.2 gr. ø 3cm.
Ring GG 585/000 bezet met 16 kleine granaten en een grote ovale granaat, ø58., ca. 8.9 gr.
Ketting GG 585/000 L.60 cm. waaraan een hanger bezet met een granaat, GG.585/000, 8 gr.
Granaat collier L.60 cm., bolsluiting GG 585/000 en 60 bolletjes GG 585/000.
Ring WG 585/000 bezet met 18 briljanten 0.43 crt, W/SI, ø 55, 3.5 gr.
Ring WG 750/000 met een fijne gefacceteerde toermalijn druppel L.9 mm., in zeer goede kleur, en briljanten 0.20 crt.W/SI, ø57, 16.7 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een zeer fijne toermalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, L.11 mm.,en briljanten 0.25 crt. W/SI ø 51, 11.3 gr.Bijzonder model.
Rijring WG 750/000 bezet met briljant ca. 0.35 crt. (3 ringen aan onderzijde verbonden tot 1 ring) ø 54, ca.4.5 gr.