Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse Brevete pendule Brocot met thermometer. Houten kast met fineer en ebbenhouten inlegwerk(beschadiging). Pendel mist. 41x16x110cm. Cond.: R
Antieke Art Deco pendulestel ca. 1920 met kaarshouders van marmer. Gesigneerd Bodet-Pasquier, Angers. Voorstelling van een zittend lezend meisje van compositie 36x33x10cm. en (2x)17x14x8cm. Cond.: G
grote antieke walnoot fineer 8-kantige Jugendstil wandklok "Japy Freres" met zilverkleurige versiering. Uurwerk is recent gereviseerd 10x48x48cm.
Grote antieke Gustav Becker notenhout fineer 2-gewichten regelateur ca. 1880 113x42x13cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M
Antieke Franse comtoise stationsklok met harpslinger ca. 1880. Emaille wijzerplaat gesigneerd "Osinski a Villemur", in zeer goede staat 150x16x27cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen pendule 19e eeuw met compositie metalen beeld, voorstellend een koning met zwaard. Enkele delen missen 38x46x13cm. Cond.: M
Antieke Franse reiswekker ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat 14x8x6,5cm. Cond.: G
Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U
Bijzondere Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, maanstand, dagaanduideing, wekkerfunctie. Handbeschilderd en eiken kast 136x21x34cm. Cond.: U
Antieke Franse tafelklok ca. 1880 van zwart hout ingelegd met parelmoer en boulletechniek. Met comtoise uurwerk en emaille wijzerplaat 33x29x16cm. Cond.: G
Grote antieke Franse pendule ca. 1880 met emaille wijzerplaat (2 palmbladeren afgebroken), bronzen voet en figuren compositie 47x35x14cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule ca. 1880 met figuur van compositie metaal en marmeren basis. Goed Brevete uurwerk, gestempeld Van der Kieft en Hertmann. beschadigd 35x44x16cm. Cond.: M
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten tafelklokje met maanstand, gemerkt Warmink (Wuba) 2e helft 20e eeuw. messing ornamenten in zeer goede staat 25x15,5x11cm.
Oude Friese staartklok 20e eeuw met maanstand, wekkerfunctie en datumaanduiding. Mooie handbeschildering 148x22x37cm. Cond.: G
Antieke notenhouten tafelklok (China of Japan) met messing zuilen en beslag ca. 1910. In zeer goede en functionerende staat 61x28x13cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenfineer Grunderzeit vrijslinger met uurwerk met Jugendstil motief ca. 1900 98x42x20cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok (kantoortje) met wekkerfunctie en handbeschilderde wijzerplaat in zeer goede staat 109x33x7cm. Cond.: G
Oude staande Westminster klok (3-gewichter), gemerkt "ECS Westminster Germany", 2e helft 20e eeuw. Notenkleurige kast, in zeer goede staat 215x42x27cm. Cond.: G
Antieke Gustav Becker Silesia notenhouten vrijslinger ca. 1900 met onderkast en slinger achter glas. (Tolletjes niet aanwezig) 88x43x20cm. Cond.: G
Antieke marmeren Franse pendule met compositie metalen beeld ca. 1900. Handgerestaureerd, zonder slinger en bel 52x2x9x15cm. Cond.: R
Oude mini comtoise 2e helft 20e eeuw van messing in zeer goede staat 46x14x10cm. Cond.: G