08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Porseleinen klokje
Resultaat: 30 EUR

Bimbamklok, 2-gaats
Resultaat: 30 EUR

2 Klokjes in messing kast
Resultaat: 20 EUR

Bim Bam pendule
Resultaat: 15 EUR

Pendule staande vrouw
Resultaat: 15 EUR

Pendule (compositie) 2e helft 20e eeuw van een staande vrouw (iets in de hand ontbreekt), batterij uurwerk 48x29x10cm. Cond.: G