Franse pubklok 19e eeuw met een comtoise uurwerk, klok is geheel gezwart. Ankeruurwerk met half-uur slag op gong ø37cm.
Kleine bronzen reiswekker met porseleinen plaquettes 20e eeuw, voorstellend vrouwelijk naakt. Emaille wijzerplaat 11x5x6cm. Cond.: G
Antieke Engelse schoolklok ca. 1910 met bewerkte houten omlijsting, gesigneerd "Carley Thetford". 13xø32cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer Warmink (Wuba) tafelklok met messing beslag. uurwerk met bel en maanstand 2e helft 20e eeuw 25x13x17cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule Louis Quinze stijl ca. 1880 gemaakt van albast en compositie metaal. Beschadiging aan de vingers 36,5x34x15cm. Cond.: G
Antieke Duitse wandklok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1830 (deurtjes missen). Messing vuurvergulde bewerkte voorzijde met emaille wijzerplaat en messing gewichten 13x20x214cm. Cond.: G
Antieke messing reiswekker Depose Brevette in Art Nouveau stijl ca. 1900 in zeer goede staat 12x8x4,5cm. Cond.: G
Kleine oude Friese staartklok 2e helft 20e eeuw. Notenhout met handbeschilderde wijzerplaat en maanstand in goede staat 75x24x16cm. Cond.: G
Eikenhouten staartschippertje 2e helft 20e eeuw met handbeschilderde wijzerplaat met Hollands tafereel (botter op het water) Zonder gewichten Cond.: G
Oude Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met eiken kast en handbeschilderde wijzerplaat. 90x25x17cm. Cond. :G
Oude Friese schippertjes klok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Eiken kast en bronzen figuren 79x25x18cm. Cond.: G
Kandelaar en klokje van Dresden porselein 13x10x8cm. en 16x11x4,5cm.