Antiek eikenhouten Hollands buffet met kussens in inlegwerk van pallisander ca. 1900 in goede staat 200x120x53cm. Cond.: G
Twee antieke notengekleurde armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met bijzondere geborduurde stoffering 89x60x60cm. Cond.: G
Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G
Palisander eetkamertafel op gebogen poten en gecontourneerd blad ca. 1860. Divers snijwerk ontbreekt. Gecontourneerde kruisspant met fraai draaiwerk.
Wortelnoten naaitafeltje Willem III 19e eeuw. Geheel noten met wortelnoten blad en zwarte omranding en lijsten. Onder met een schuifvakje, binnen met een spiegel en diverse vakjes. Tevens een uitneemb...
Antieke eikenhouten bloembak op gedraaide poten met tegels en zinken bak ca. 1900, Duitsland 74x55x42cm. Cond.: G
Grote antieke Biedermeier mahoniehouten tafel ca. 1840 met flap aan de wandtafel 75xø126cm. In zeer goede staat Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten eetkamerstoelen ca. 1900 Engeland. In goede staat met velours bekleding 86x53x45cm.
Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen ca. 1880 met uitgesneden leeuwekoppen en mooie blauw velours bekleding 95x46x51cm. 2 Stoelen met armleuning 100x61x62cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten naaitafel ca. 1870, Holland. Vakverdeling, lade en garenbak, in goede staat
Antieke 18e eeuwse Hollandse schamel, rijkelijk uitgewerkt mer paarden en smeedijzer. Beschildering vermoedelijk later, onder voorzien van kapstok 72x113x20cm. Cond.: U
Antieke Duitse grenen tweedeurskast ca. 1860, middengedeeld 187x140x55cm. Cond.: G
Antieke Franse vergulde smalle halspiegel met stukwerk en kroon, licht beschadigd 200x44cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten dressoir gemaakt van het hout van een Hollandse dekenkist uit de 18e eeuw 128x91x54cm. Cond.: G
18e Eeuwse kist van vruchtenhout met smeedijzer beslag (waarschijnlijk koloniaal) en stiftsluiting 50x106x60cm. Cond.: G
Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G
Twee groen lederen armleunstoelen met verstelbare rugleuning 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 91x54x53cm. Cond.: G
Oude Engelse schaapsledern fauteuil ca. 1930 met houten poten en koperen nagels 102x96x82cm. Cond.: G
Drie oude eiken Windsor-stijl stoelen, Engeland 96x47x44cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Engelse eiken panelenkist 68x125x53cm. Cond.: G 1 gaatje aan de zijkant voor kabels
Grote moderne Gothische stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 170x83cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten Engelse theetafel ca. 1900 met lade en origineel bronzen beslag 74x80x50cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Hollandse eethoek ca. 1900 met getorste poten. 4 Stoelen (90x43x48cm.) en 1 eettafel (80x78x120cm.) Cond.: G)
Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U