Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Groot Perzisch kleed 290x200cm. Cond.: G

3-Delig eiken minisetje
Resultaat: 15 EUR

Oud 3-delig eiken miniset 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x51x34cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch tapijt 240x220cm. Cond.: G

Voetenbankje
Resultaat: 10 EUR

Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U

Perzisch tapijt
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U

Ovale spiegel
Resultaat: 10 EUR

Grote ovale Engelse spiegel met eikenhouten lijst en facetgeslepen glas ca. 1900 90x60cm. Cond.: G

Thonet stijl stoel
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G

Pakistaans tapijt
Resultaat: 10 EUR

Oud Pakistaans tapijt 79x118cm. Cond.: G

Eikenhouten hangvitrine
Resultaat: 10 EUR

Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G