Eethoek in de 70-er jaren stijl met 4 kuipstoelen en een tafel gemaakt van kunststof en chroom in goede staat. 75xø100cm. en 76x48x60cm. Cond.: G
Antieke notenhouten armleunstoel ca. 1890 met mooie stoffering. Afgewerkt met koperen nagels, in zeer goede staat 73x52x52cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten fineer boekenkastje met 2 deuren en 4 lades op hogen poten, 20e eeuw. (naar 19e eeuws voorbeeld) in zeer goede staat Cond.: U
Oude 60-er jaren notenhouten 3-delige miniset in zeer goede staat 50x54x34cm. Cond.: G
Antiek Hollands eiken buffetkastje van massief eiken met koper beslag in goede staat 188x120x54cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel ca. 1900 met 3 facetgeslepen spiegels, 6 lades en vak. Tafel staat op koperen wieltjes, sierlijke vormgeving en bijzonder beslag 180x106x45cm. Cond.: G
Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G
Antieke Cuba mahoniehouten stoel 19e eeuw met bijzondere uitgewerkte rugleuning in zeer goede staat 86x41x40cm. Cond.: U
Moderne bruin lederen stoel met elektrische bediening voor verschillende standen 117x80x77cm. Nieuwprijs was ca. € 2.000,00 Cond.: G
Antieke eikenhouten eendeurs spinde met Gothisch deurpaneel, 18e eeuw en ouder 83x40x71cm. Cond.: R
Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde zeskantige kinderstoel eind 19e eeuw. Handbeschilderd (later beschilderd) met bloemmotief en rocailles in zeer goede staat 116x54x43cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten hoekvitrine (opzetkast) 2e helft 20e eeuw. Mooi zwaar kwaliteitsmeubel 179x61x35cm. Cond.: U
Antiek massief eikenhouten theekastje met rondom facetgeslepen glas en 3 deurtjes ca. 1910. Jugendstil in zeer goede staat 67x59x45cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in nieuwstaat. Afbeeldingen van een vaas en de omranding met dieren 137x236cm. Cond.: U
Grote Empire stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 123x106cm. Cond.: U
Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U
Antieke 18e eeuwse Hollandse beschilderde bokkist in zeer goede staat. Uitgesneden met paardenvoorstelling 94x37x45cm. Cond.: U
Ingelegde ovaalvormige notengefineerde bijzettafel. Ingelegd met bloemmotief en speeldoos speelt bij het openen van het blad 20e eeuw. In zeer goede staat 57x66x43cm.
Antieke grenen tweedeurskast met gebogen koplijst en 2 lades, Duitsland ca. 1900 190x109x51cm. Cond.: G
Antieke Duitse grenen broodkast (middengedeeld) ca. 1860 191x125x48cm. Cond.: G