Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U
Antiek wortelnoten fineer, dubbelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1800 Louis Quize. Origineel bronzen beslag en halve zuilen met vuurvergulde capitellen. In ongerestaureerde staat 217x146x54cm. Cond...
Oude monumentale massief teakhouten Hollandse kussenkast ca. 1920 (kwaliteitsmeubel). Ebbenhouten kussens en rijk beeldhouwwerk in de kop van de kast. Brede koplijst en voet, staande op grote bolpoten...
Bijzondere grote antieke eikenhouten uittrektafel 19e eeuw, Engeland. Ballustervormige poten (5), rijkelijk uitgewerkt op koperen wielen in zeer goede staat. Met 1 tussenblad 76x148x224cm. Cond.: G
Prachtig antiek eikenhouten enkelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1790. Rococo panelen in de getoogde deuren, rococo sierwerk en poten. In mooie ongerestaureerde staat 229x154x55cm. Cond.: G
Antieke Engelse kledingkast van massief mahonie 19e eeuw. 2 Lades, panelen zijn van Cuba Mahonie. In goede ongerestaureerde staat 197x146x57cm. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse empire cilinder secretaire Holland met zuilen en messing ornamentuur ca. 1820. Binnenwerk met band ingelegd. In ongerestaureerde staat 140x110x54cm. Cond.: R
Antieke Duitse Grunder buffetkast ca. 1890. Notengefineerd op eiken. Onder 3-deurs, bovendeel 4-deurs met middennis. Notenhout met wortelnoten zuilen en rijke ornamentuur, rococo 2e periode 243x196x75...
Antieke notenhouten buffet ca. 1880 met zuilen, ballustrades, spiegels en mooi lijstwerk in uitstekende staat 227x150x56cm. Cond.: U
Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U
Antiek Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier bank ca. 1850 met velours bekleding in goede ongerestaureerde staat 110x210x75cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten spiegel bonheur ca. 1880. geheel compleet met tollen en kroon (mooie kleur). In goede ongerestaureerde staat 202x109x46cm. Cond.: G
Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.
Grote antieke eikenhouten boekenkast 19e eeuw Mechelen met houtsnijwerk en gestoken kap 241x174x53cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Willem III notenfineer eendeurskast op consoles. Bijzonder mooi snijwerk op de deur en zwart afgezet in zeer goede staat 172x84x38cm. Cond.: G
Twee bijzondere antieke mahoniehouten salonstoelen op wieltjes met intarsia ca. 1900. Terracotta kleurige velours bekleding, in zeer goede staat 85x66x59cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten linnenkast, Hollands Biedermeier 19e eeuw in ongerestaureerde staat 184x130x49cm. Cond.:R
Antieke eikenhouten 1-deurs barokspinde Duitsland 18e eeuw. Laag model 152x109x55cm. Cond.: G
Vier grote antieke armleunstoelen met gedraaid regelwerk en ronde bollen. Daarbij een rechthoekige uittrektafel met getorste poten ca. 1900 Mechels. Mooie stoffering met bloemmotief en koperen nagels ...
Antieke mahoniehouten kledingkast met zuilen ca. 1880 Willem III. Originele kroon, in zeer goede staat (Holland) 215x133x55cm. Cond.: G
Grote antieke rechthoekige lang eikenhouten eetkamertafel ca. 1880 in zeer goede staat 75x95x235cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Henry Deus buffetkast ca. 1890 met handgestoken panelen en gedraaide zuilen. 227x138x51cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuws Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1820 in goede ongerestaureerde staat 120x70x50cm. Cond.: G
Oude Hollandse kussenkast met 2 lades van eikenhout met pallisander 2e helft 20e eeuw. Afgezet met zwarte geribbelde omlijsting en uitgwerkte druivenranken op de lijsten. Met leeuwekoppen en bolpoten ...
Antieke beschilderde 19e eeuwse hoekkast met schappen (Duitsland of Zweden) in goede staat 176x91x46cm. Cond.: G
Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas. Vitrine is iets doorgebogen. 102x250x65cm. Cond.: G
Mahoniehouten naaitafel ca. 1860-1870 staand op 4-spant met volle zuilen. Naaitafel heeft aan de onderkant een schuiflade. onder de klep zitten diverse vakken en een uitneembare lade. Grote spiegel aa...
Oude tweepersoons bruin lederen Chesterfield bank met knopen en kopernagels, 20e eeuw. Leer met lichte cracele 70x150x80cm. Cond.: G
Oude Art Deco theewagen op wieltjes(30-er - 40-er jaren) van beukenhout met glasplaat. 72x89x44cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten cilinder schrijftafel ca. 1900 op gedraaide poten met 6 lades en 3 vakken. Uitschuifbaar schrijfblad in zeer goede staat 131x112x78cm.
Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G
Antieke brede eikenhouten linnenkast ca. 1900 staande op robuuste bolpoten 231x221x40cm. Cond.: G
Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...
Oude eikenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met 4 armleunstoelen met rattan vlechtwerk 72xø118cm. en 71x48x61cm. Cond.: G
Antieke mahoniehout fineer Biedermeier secretaire Holland ca. 1880. Binnenwerk zonder lades, ongerestaureerd (beschadigd) 203x105x48cm. Cond.: M
Oud Chinees altaarkastje met mooi snijwerk in de deurtjes etc, Mooi balkon 20e eeuw 77x67x45cm. Cond.: G
Eikenhouten open boekenkast deels 19e eeuw met gebeeldhouwde koppen en 2 kapitellen. Bovenin de koplijst zit een lade verborgen 200x130x25cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse iepenhouten Windsor-stoel met hoge rugleuning. Prachtige patina 113x68x76cm. Cond.: G
Grote oude Chinese sidetable met 2 schuiven en 2 deurtjes 20e eeuw in zeer goede staat 83x164x50cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
3 Delen Hindeloopen. 2x Armstoel met rieten zitting en 1x opklapbare geschulpte tafel (voor- en achterzijde beschilderd) in zeer goede staat. 111x50x55cm. en 72x76x59cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Franse tafel (bakkerstafel) met 2 schuiflades, in goede staat 76x72x141cm. Massief vruchtenhout Cond.: G
Wortelnoten barok schuine klep secretaire met keldertje Hollands ca 1920-1930. geheel staand op twee klauwpoten. Binnenwerk met diverse lades, waarvan 6 zichtbaar en 6 geheime. Achter het deurtje zit ...
Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten armleunstoel met snijwerk in de rugleuning, armleuning en voorste poten. 95x63x55cm. Cond.: G
Kleine Biedermeier mahoniehouten fineer tafel ca. 1840. Lichte fineerschade 70xø89cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Hollands buffet met kussens in inlegwerk van pallisander ca. 1900 in goede staat 200x120x53cm. Cond.: G
Twee antieke notengekleurde armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met bijzondere geborduurde stoffering 89x60x60cm. Cond.: G
Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G
Palisander eetkamertafel op gebogen poten en gecontourneerd blad ca. 1860. Divers snijwerk ontbreekt. Gecontourneerde kruisspant met fraai draaiwerk.
Wortelnoten naaitafeltje Willem III 19e eeuw. Geheel noten met wortelnoten blad en zwarte omranding en lijsten. Onder met een schuifvakje, binnen met een spiegel en diverse vakjes. Tevens een uitneemb...
Antieke eikenhouten bloembak op gedraaide poten met tegels en zinken bak ca. 1900, Duitsland 74x55x42cm. Cond.: G
Grote antieke Biedermeier mahoniehouten tafel ca. 1840 met flap aan de wandtafel 75xø126cm. In zeer goede staat Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten eetkamerstoelen ca. 1900 Engeland. In goede staat met velours bekleding 86x53x45cm.
Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen ca. 1880 met uitgesneden leeuwekoppen en mooie blauw velours bekleding 95x46x51cm. 2 Stoelen met armleuning 100x61x62cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten naaitafel ca. 1870, Holland. Vakverdeling, lade en garenbak, in goede staat
Antieke 18e eeuwse Hollandse schamel, rijkelijk uitgewerkt mer paarden en smeedijzer. Beschildering vermoedelijk later, onder voorzien van kapstok 72x113x20cm. Cond.: U
Antieke Duitse grenen tweedeurskast ca. 1860, middengedeeld 187x140x55cm. Cond.: G
Antieke Franse vergulde smalle halspiegel met stukwerk en kroon, licht beschadigd 200x44cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten dressoir gemaakt van het hout van een Hollandse dekenkist uit de 18e eeuw 128x91x54cm. Cond.: G
18e Eeuwse kist van vruchtenhout met smeedijzer beslag (waarschijnlijk koloniaal) en stiftsluiting 50x106x60cm. Cond.: G
Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G
Twee groen lederen armleunstoelen met verstelbare rugleuning 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 91x54x53cm. Cond.: G
Oude Engelse schaapsledern fauteuil ca. 1930 met houten poten en koperen nagels 102x96x82cm. Cond.: G
Drie oude eiken Windsor-stijl stoelen, Engeland 96x47x44cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Engelse eiken panelenkist 68x125x53cm. Cond.: G 1 gaatje aan de zijkant voor kabels
Grote moderne Gothische stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 170x83cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten Engelse theetafel ca. 1900 met lade en origineel bronzen beslag 74x80x50cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Hollandse eethoek ca. 1900 met getorste poten. 4 Stoelen (90x43x48cm.) en 1 eettafel (80x78x120cm.) Cond.: G)
Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U
Eethoek in de 70-er jaren stijl met 4 kuipstoelen en een tafel gemaakt van kunststof en chroom in goede staat. 75xø100cm. en 76x48x60cm. Cond.: G
Antieke notenhouten armleunstoel ca. 1890 met mooie stoffering. Afgewerkt met koperen nagels, in zeer goede staat 73x52x52cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten fineer boekenkastje met 2 deuren en 4 lades op hogen poten, 20e eeuw. (naar 19e eeuws voorbeeld) in zeer goede staat Cond.: U
Oude 60-er jaren notenhouten 3-delige miniset in zeer goede staat 50x54x34cm. Cond.: G
Antiek Hollands eiken buffetkastje van massief eiken met koper beslag in goede staat 188x120x54cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel ca. 1900 met 3 facetgeslepen spiegels, 6 lades en vak. Tafel staat op koperen wieltjes, sierlijke vormgeving en bijzonder beslag 180x106x45cm. Cond.: G
Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G
Antieke Cuba mahoniehouten stoel 19e eeuw met bijzondere uitgewerkte rugleuning in zeer goede staat 86x41x40cm. Cond.: U
Moderne bruin lederen stoel met elektrische bediening voor verschillende standen 117x80x77cm. Nieuwprijs was ca. € 2.000,00 Cond.: G
Antieke eikenhouten eendeurs spinde met Gothisch deurpaneel, 18e eeuw en ouder 83x40x71cm. Cond.: R
Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde zeskantige kinderstoel eind 19e eeuw. Handbeschilderd (later beschilderd) met bloemmotief en rocailles in zeer goede staat 116x54x43cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten hoekvitrine (opzetkast) 2e helft 20e eeuw. Mooi zwaar kwaliteitsmeubel 179x61x35cm. Cond.: U
Antiek massief eikenhouten theekastje met rondom facetgeslepen glas en 3 deurtjes ca. 1910. Jugendstil in zeer goede staat 67x59x45cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in nieuwstaat. Afbeeldingen van een vaas en de omranding met dieren 137x236cm. Cond.: U
Grote Empire stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 123x106cm. Cond.: U
Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U
Antieke 18e eeuwse Hollandse beschilderde bokkist in zeer goede staat. Uitgesneden met paardenvoorstelling 94x37x45cm. Cond.: U
Ingelegde ovaalvormige notengefineerde bijzettafel. Ingelegd met bloemmotief en speeldoos speelt bij het openen van het blad 20e eeuw. In zeer goede staat 57x66x43cm.
Antieke grenen tweedeurskast met gebogen koplijst en 2 lades, Duitsland ca. 1900 190x109x51cm. Cond.: G
Antieke Duitse grenen broodkast (middengedeeld) ca. 1860 191x125x48cm. Cond.: G