Moderne mahoniehouten wandtafel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw met drie lades 77x140x36cm. Cond.: G
Oude eikenfineer Art Deco tafel met pallisander fineer sierwerk in Amsterdamse school stijl. Ongesigneerd 64xø70cm. Cond.: G
Moderne grenen spekkast met deur en 5 lades in antieklook 125x88x45cm. Cond.: G
Oude tuinbank 2e helft 20e eeuw van gietijzer met hout 82x125x66cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G
Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G
Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G