Ä.V. Neuhaus am R.w.G nr. 9501, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, blauwe slaapogen, 4 tandjes boven, mohair pruikje. L.: 24cm. Cond.: R
Simon & Halbig 58, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, geleed lijf, bruine flirtogen, gaatjes in de neus. bijzonder zijn de knieën Cond.: U
A.M. Germany 390 A. 8 1/2 m., mooi porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, 4 tanden boven geleed lijf, open vingers L.: 64cm. Cond.: U
A.M. 390 DRGM. 246/1, porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, 2 tanden boven, mohair pruik, L.: 38cm. Cond.: R
Heubach Koppelsdorf 320-8 Germany, bruine slaapogen, boven 2 tanden. Bijzonder zijn de gaatjes in de neus L.: 64cm. Cond.: G
K & R 114, porseleinen hoofd, blauw/grijze ogen, donker haar met vlechten, gesloten mond. mist 1 vinger aan de linkerhand L.: 47cm. Cond.: G
A & D 60 Rue mazarine Paris, porseleinen hoofd, blauwe vaste ogen, open mond met 4 tandjes boven, mohair pruik, geleed lijf L.: 28cm. Cond.: G
Een bijzonder huisje gemaakt van lucifers op poten met verlichting, behandeld met lak. Compleet gemeubileerd 20e eeuw 145x95x54cm. Cond.: G
Arnold Primat blikken speelgoedauto, met op afstand bestuurbaar mechanisme. Gemaakt in West-Duitsland Werkend. Rood/beige van kleur in goede conditie. Dak heeft wel diverse lakbeschadigingen. 25x9x7cm...
Battery Powered Mystery Actoin Lift Fire Engine, Japan. Met originele doos
Oude blikken havenkraan met opwindmechanisme 40-er/50-er jaren in matige staat (roest). Vermoedelijk Duitsland 30x48x18cm. Cond.: M
Oude vooroorlogse blikken speelgoedkanon met mechaniek in redelijke staat. Vermoedelijk Duitsland. Lichte roestaanslag 11x17x7cm. Cond.: R
Oude vooroorlogse blikken havenkraan met opwindmechanisme in goede staat. Vermoedelijk Duitsland, ongemerkt. Lichte roestaanslag 15x16x9cm. Cond.: G
Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.
Popje met kledendracht Armand Marseille 390 A 7/0. M. Hoofd van masse, blauwe slaapogen, open mond met boventandjes. Zonde pruik. L.: 31cm. Klein haarscheurtje achter op het hoofd.
Oude blikken boot op batterijen van Trade Mark Modern Toys patent, made in Japan, in zeer goede staat (licht bespeeld), 56x17x11cm. Cond.: U
Zes delen speelgoed, waaronder diverse Trix wagons en een loc met originele doos. Cond.: G
Tinnen Buick 1961, Creme/roodkleurig gemaakt door Ichiko Japan. 48x16,5cm. Cond.: R-G
Porseleinen schouderplaat, gemerkt F.G. met vaste glazen ogen, gesloten mondje en originele pruik L.:6cm. Cond.: G
Minerva, baby, stoffen lijf met celluloid handjes, open gesloten mond, geschilderde blauwe ogen L.: 32cm. Cond.: R
Minerva, baby, stoffen lijf, blauwe slaapogen en open mond L.: 35cm. Cond.: R
Inge, schildpad, blauwe vaste ogen, alles origineel, blond gemodelleerd haar L.: 56cm. Cond.: U
Keramische Werke Grevenheim, stenen hoofd, haar gevormd in krul (bruin), blauwe slaapogen, boven 2 tandjes. lichaam van stof en hout L.: 40cm. Cond.: R
Nr. 162/4, stenen hoofd, gemodelleerd haar als Bärbel, gesloten mond, L.: 38cm.
Nr. 11, papier mache, alles is origineel, donker pruikje, blauwe ogen L.: 38cm. Cond.: U
514 Germany, model Beatrix, stenen gemodeleerd hoofd, stoffen lijf, L.: 44cm. Cond.: G
W en Z. 199/35, baby, bruine slaapogen, masse hoofd, gemodelleerd haar, boven 2 tanden, stoffen lijf L.: 35cm. Cond.: R
Selba (gerestaureerd), alles origineel, bruine vaste ogen, vast hoofd van voor 1940 L.: 43cm. Cond.: R
K & R 728/4, bruine flirtogen, open mond met boven 2 tandjes, lichaam gemerkt, schildpad zitbaby L.: 33cm. Cond.: R
Oude poppen-woonkamer (eigenbouw) 2e helft 20e eeuw met diverse meubels, kabinet, piano, eethoek, bank en diverse accesoires 30x31x57cm. Cond.: G
Oude poppenslaapkamer (eigenbouw) met diverse poppen (porselein), meubels, lampen porselein en metaal ca. 1930 en later 30x56x32cm. Cond.: G
Oude koopmanswinkel met 23 delen houten speelgoed (Duitsland, ertsgebirgte?) ca. 1950 in goede staat 26x69x25cm.
Selba, Inge van voor 1940, geel haar, vaste blauwe ogen. Mist rechts 2 vingers, benen te kort L.: 56,5cm. Cond.: R
Petite Colin, blauwe vaste ogen, gesloten mond, alles origineel L.: 57,5cm. Cond.: U
Molentje, zwart haar, blauwe ogen, gesloten mond, beweegbare handjes L.: 49cm. Cond.: U
Storch, 2 ooievaars R. 49, gemodelleerd bruin haar, blauwe vaste ogen, gesloten mond Cond.: G
König & Wernicke 178/9, blonde pruik met vlechten, blauwe slaapogen, 2 tandjes boven, tortulon L.: 50cm. Cond.: G
Ongemerkt, celluloid hoofd gelijk henri van schildpad, geleed lijf van kunststof, geschilderde blauwe ogen, open gesloten mond L.: 34cm.
Eichelman, papier mache hoofd, stoffen lijf, geschilderde ogen, gevormd haar Cond.: U
Pop met porseleinen hoofd, gemodelleerde strikjes in het haar, geleed lijf van hout L.: 28cm. Cond.: U
Mutli-Action Electra-Jet met lampen. KLM vliegtuig, gemaakt door Nomura (Japan). Met originele doos 38x41,5cm. Cond.: G
Oud 7-delig porseleinen kinderservies ca. 1940 met emaille presenteerblak in goede staat 16x31x24cm. Cond.: G
Speelgoedauto gemaakt in Japan, Raceauto "15". Grijs met rood-witte strepen 28x16x7cm. Cond.: G
Oud poppenhuis 30-er jaren. Zeer uitgebreid met diverse poppen (celluloid), meubels, aardewerk, metaal etc. Accesoires 30-er jaren en later 28x52x30cm. Cond.: G
Highway Patrol NY No. 160, Duitsland. Zwart met creme 19x6,5x5,5cm. Cond.: G
Drie antieke gekantkloste hoofdbedekkingen ca. 1900 Holland.Cond.: G
Steiff liggende poedel Snobby, beige L.: 36cm. Cond.: G
Steiff liggende gestreepte tijger, beige L.: 33cm. Cond.: R
Pop in mand met mechaniek ca. 1900-1920. Pop met celluloid hoofd, originele deken en kussen. Mand met 3 rollen d.m.v. opdraaibaar mechniek in werking te zetten. Pop beweegt hierbij op en neer. 26x18x1...
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Oud poppenhuis 50-er jaren. Zeer uitgebreid met diverse poppen, porseleinen en metalen voorwerpen en meubels 33x56x26cm. Cond.: G
Kavel 10 diverse poppen waaronder; 1x papier mache kledendracht popje (34cm.) origineel, Lassie. 1x Papier mache kledendracht popje (34cm.) origineel, 1x Papier mache meisje (42cm.) met slaapogen, 1x ...
Drie diverse speelgoedautootjes. 1x Dinky Toys Rolls Royce Phantom V. 1x blauwe DDR Bar Kas Bar 60-er jarenb. 1x Lesney auto Citroën DS19. Cond.: G (Bespeeld)
Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R
Zeven oude teddyberen 2e helft 20e eeuw, mohair 21-77cm. Cond.: G
16 Oude Engelse poppenmagazines (Doll magazine) en diverse zakken met kraalkettingen Cond.: G