Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Nr. 162/4 2524
Nr. 162/4
Startprijs 125 EUR
Nr. 11, papier mache 2525
Nr. 11, papier mache
Startprijs 95 EUR
514 Germany, Beatrix 2526
514 Germany, Beatrix
Startprijs 95 EUR
W en Z. 199/35, baby 2527
W en Z. 199/35, baby
Startprijs 125 EUR
5 K.O. Germany 2528
5 K.O. Germany
Startprijs 45 EUR
Selba 2529
Selba
Startprijs 125 EUR
Selba 2530
Selba
Startprijs 85 EUR
K & R 728/4 2531
K & R 728/4
Startprijs 150 EUR
Muziekkamer 2532
Muziekkamer
Startprijs 275 EUR
Slaapkamer 2533
Slaapkamer
Startprijs 300 EUR
Winkel jaren 50 2534
Winkel jaren 50
Startprijs 75 EUR
Selba, Inge voor 1940 2535
Selba, Inge voor 1940
Startprijs 300 EUR
Petite Colin 2536
Petite Colin
Startprijs 300 EUR
Molentje 2537
Molentje
Startprijs 300 EUR
Storch, 2 ooievaars R. 49 2538
Storch, 2 ooievaars R. 49
Startprijs 95 EUR
Royal, jongen 2539
Royal, jongen
Startprijs 95 EUR
König & Wernicke 178/9 2540
König & Wernicke 178/9
Startprijs 115 EUR
Ongemerkt 2541
Ongemerkt
Startprijs 95 EUR
Eichelman 2542
Eichelman
Startprijs 125 EUR
Pop met pors. hoofd 2543
Pop met pors. hoofd
Startprijs 85 EUR
KLM vliegtuig, Japan 2544
KLM vliegtuig, Japan
Startprijs 100 EUR
Servies, blikken theeblad 2545
Servies, blikken theeblad
Startprijs 35 EUR
Raceauto, Japan 2546
Raceauto, Japan
Startprijs 40 EUR
Chinees, 44cm. 2547
Chinees, 44cm.
Startprijs 85 EUR