Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie
Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie
Gouden munt van 20 Mark (Duitsland) uit 1874. "Friedrich Grosherzog von Baden" in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.
Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.
Gouden munt van 5 Gulden uit 1912, Koningin Wilhelmina in goede conditie. ca. 3,36gr. ø18mm.
Gouden penning Barcelona Spanje, "Palacio Nacional Montjuich", gemaakt tot hanger. Munt zit wel los in de hanger, niet vastgezet. ø3mm ca. 8,6gr.
Gouden trient, naar een origineel uit ca. 600 na CH. Geslagen in muntgoud (900/000) 21,6 karaat. ø18mm. ca.3,2gr.
Zilveren 1 Gulden munt uit 1794, Utrecht. ca. 10,48gr ø31mm. In redelijk goede conditie.
Gouden munt van 1 Dukaat "Kennedy" 1963, 24 karaat ca. 3,4gr. In goede conditie.
Zeldzame zilveren Brabantse Philip IV ducaton 1636. (Filips IV 1621-1665) Opschrift "PHIL IIII D.G. HISP ET INDIAR REX 1636". In behoorlijke staat ø41mm gewicht: ca. 32gr.
Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 7 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.
Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 5 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.
Divers briefgeld waaronder; 49 Singapore Dollar, 5 US Dollar, 25 Australische Dollar, 2 Maleisië Ringit, 20 Israël New Shekhl, 15.000 Italiaanse Lire, 31,75 Egyptische Pond, 70 Poolse Zloty, 2.000 Kor...
8 Diverse bronzen munten, waaronder; 5x Byzantijnse (Oost-Romeinse) bronzen munten ca. eind 5e eeuw tot eind 6e eeuw. 2x Bronzen munt met afbeelding van een heerser (Waarschijnlijk Grieks). 1x Bronzen...
Zilveren (920/000) munt van 10 Stuiver uit 1782, Utrecht. ca. 5,3gr. In redelijk goede conditie.
8 Zilveren munten (1x 2,5G 1959, 2x 2,5G 1961, 1x 2,5G 1965, 2x 1G 1957, 2x 1G 1965) en een zilveren broche met graveerwerk 835/000 ca. 11gr.
7 V.O.C. Duiten 18e eeuw, 1x Duit 1735, 1x Duit 1737, 1x Duit 1754, 1x Duit 1756, 1x Duit 1786, 1x Duit 1789, 1x Duit, 1x Duit Gelderland 1791
35 Munten van 1 gulden (Nederland) uit 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1969, 1970 (P), 1971 (P), 1972 (P), 1973 (P), 1975 (P/FDC), 1976 (P/FDC-), 1977, 1978, 19...
Gelimiteerde editie eerste-dag cachets van Papua New Guinea 1975. Complete proof-set incl. documentatie. Munten van 1t, 2t, 5t,10t, 20t, k1, k5,k10. Cond.: Proof
Zilveren munt (925/000) van 25 Gulden uit de Nederlandse Antillen. Ter ere van de kroning van Juliana. In goede conditie
Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.
Kavel oude centen ingelijst van 1948 t/m 1980 Holland. Uitgegeven door Rijksmunt 31x23cm. Cond.: G
17 Munten van 1 cent uit 1919 (ZF), 1920, 1921, 1922, 1925, 1926 (ZF+), 1928 (ZF), 1929 , 1930 (ZF+), 1937, 1938 (P), 1939 (P), 1940 (P), 1941 (P), 1942 (P), 1943 (Geel) (ZF/P).
Acht munten van 2,5 cent uit 1913 (ZF-), 1915, 1916, 1918, 1919, 1929, 1941 en 1941 (zink).
Acht munten van 5 cent uit 1913 (ZF), 1914 (ZF), 1923 (ZF), 1929 (ZF), 1938 (P), 1939 (FDC), 1940 (FDC) en 1943.
Zilveren munt (925/000) in map (en postzegels) ter ere van de 500e verjaardag van Michelangelo. In proof conditie.
Kavel van diverse Nederlandse munten en penningen; 2x Muntenset uit 1980 bestaande uit 2,5G, 1G en een messing legpenning (sets in goede conditie). 1x Zilveren 2,5G uit 1962 (gebruikte staat). 1x munt...
Acht munten van 1 cent uit 1901G (F+), 1901K (F+), 1906 (ZF), 1914 (F/ZF), 1915,1916, 1917, 1918.
Drie zinken munten van 5 cent uit 1941, 1942 (P), en 1943 (ZF+).
42 Surinaamse munten. 15 Munten van 1 cent uit 1957, 1959, 1960, 1962 (FDC), 1966, 1970 (FDC), 1972 (ZF), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (FDC), 1978 (FDC), 1979 (FDC), 1980 (FDC), 1982 (FD...
Muntenset van "The 1974 Coinage of The British Virgin Islands". 6 Munten in gebruikte conditie.
Twaalf Surinaamse munten. 2 Munten van 1 cent uit 1944 (FDC) en 1947 (ZF). 3 Munten van 2,5 cent uit 1944 (ZF), 1947 (ZF) en 1948. 1 Munt van 5 cent uit 1948. 3 Munten van 1/10 gulden uit 1944, 1947 (...
Drie munten van 1 cent uit 1902 (ZF of beter), 1904 (P/FDC) en 1905 (PR+).
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1882, 1883 en 1884. Alle munten in ZF+ conditie.