Antiek mijnwerkerslamp 19e eeuw, messing met metaal in goede staat 26xø8cm. Cond.: G
Zeer klein 19e eeuws enkelloops damespistooltje met mahoniehouten kolf. Pistool functioneerd goed 12x6cm. Cond.: G
Oud speeldoosje, wortelnoten met inlegwerk ca. 1900, defect 4x7x11cm. Cond.: M
Antieke kerkelijke hang kaarsenkroontje ca. 1900, geheel gemaakt in de gotische stijl.19xø32cm.. Cond.: G
Houten kistje ca. 1860 van gesneden vruchtenhout en geëboniseerd. Ovaal model in mandvorm met handgrepen en rozen op het deksel (heeft IDNR: 006209) 32x19x13cm. Cond.: G
Grote glazen kroonluchter 18-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36xø73cm. Cond.: U
Twee moderne aardewerken lampen met creme-kleurige stoffen kappen. Classisistische vormgeving in zeer goede staat 68x23x23cm. Cond.: U
Oud eikenhouten 19e eeuwse Gothische religieuze kanstpaneel met snijwerk (Christus) 96x51cm. Cond.: G
Grote koperen kroonluchter met kristallen pegels 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77xø62cm. Cond.: U
Oud dubbelloops hagelgeweer ca. 1900 met mahoniehouten kolf en gezwart gegraveerd metaal. gemerkt Herstal (geweer is onbruikbaar gemaakt) L.: 120cm. Cond.: G
Antieke 8-kantige plafonniere van koper met dik facet-geslepen glas ca. 1910 in zeer goede staat 32x26x26cm. Cond.: G