08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Emaille broodtrommel
Resultaat: 10 EUR

Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G

Doos diversen + 2 lopers
Resultaat: 5 EUR

Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G

Typemachine
Resultaat: 5 EUR

Theestoof
Resultaat: 5 EUR

Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G

2 Houten figuren
Resultaat: 5 EUR

Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 5 EUR

Doos divers glas- en kristalwerk 20e eeuw Cond.: G

Machete en schild
Resultaat: 5 EUR

Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G

Jugendstil broche
Resultaat: 5 EUR

Prachtige antieke Jugendstil broche. Koper met inlegwerk. Gekleurd glas of edelsteen ø3,5cm. Cond.: G

Messing lamp
Resultaat: 5 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 5 EUR

Doos diversen
Resultaat: 3 EUR

2 Koperen lampen
Resultaat: 1 EUR

Twee koperen lampen 20e eeuw. 60xø15cm. en 35xø14cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk (Azië)
Resultaat: 1 EUR

3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G