Grote Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, bladdecor 49x18cm. Cond.: U
Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G
Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G
Groot zinken antiek beeld, voorstellend een stijgerend paard met jongen, ca. 1890. Gemerkt onder de buik met Anco of Janco. Mooi uitgewerkt 40x35x16cm. Cond.: G
Dubbelloops centraalvuur jachtgeweer eind 19e-begin 20e eeuw. Vermoedelijk Frans. Opschrift "Frabrique mecanique A. Liege". Geweer is onklaar gemaakt 120cm. Cond.: G
Dubbelloops Frans penvuur jachtgeweer. Canons Bernard. 1 Haan zit los 112cm. Cond.: G
Messing inktstel met afbeelding van een hertekop eind 19e eeuw. Twee draaiende kaarsenhouders en facetgeslepen inktpotje met messing deksels. Randen licht beschadigd 43x17x13cm.
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
Antieke bronzen thermometer ca. 1890, gemerkt "Offterdinger". Fraai uitgewerkte ornamentuur, porseleinen plaat voor de thermometer. In zeer goede staat 33x13x1cm. Cond.: U
Twee oude bronzen kandelaars met grote kraag 20e eeuw 20xø13cm. Cond.: G
Twee oude dienbladen 20e eeuw. 1x Wortelnoten 45x30cm. en 1x Plated (of Djokja zilver ongemerkt) 52x38cm. Cond.: G
Oude grote majolica hangpetroleumlamp 20e eeuw. Compleet en gaaf ø36cm. Cond.: G
Twee moderne verchroomde lampen in goede staat 185xø27cm. Cond.: G
Antieke haardplaat 18e-19e eeuw zonder bewerking, in zeer goede staat 82x60cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse bronzen kurketrekker met benen handvat (stukje af) met wapen van brons (gepatineerd) 17,5xø3cm. Cond.: R
Groot antiek edelhertengewei gemaakt op een eiken uitgewerkte plaquette. Schwarzwald of Beieren 80x85x50cm. Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U
Oude klarinet in zeer goede staat ca. 1930. Scheurtje van het mondstuk af 64xø7,3cm. Cond.: G
Oud blaasinstrument ca. 1900 gemaakt van hout en metaal 72xø2,7cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G
Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 gemaakt van zwart gelakt metaal/blik. Voorop zit een houder voor fotoplaten met daarvoor een grote lens 70x40x22cm. Cond.: R-G
Twee antieke koperen wandlampjes voor kaarsen, VDP gemerkt. Met glazen cilinder 30x12x8cm. Cond.: G