Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G
Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G
Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G
Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G
Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G
Prachtige antieke Jugendstil broche. Koper met inlegwerk. Gekleurd glas of edelsteen ø3,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G
3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G