Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Petroleumlamp, bronzen voet 2048
Petroleumlamp, bronzen voet

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mijnwerkerslamp 2330
Mijnwerkerslamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Canadees Lee-Enfield geweer 2490
Canadees Lee-Enfield geweer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Dames miniatuur pistool 2018
Dames miniatuur pistool

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oud speeldoosje 2386
Oud speeldoosje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6-Lichts kaarsenkroon 2161
6-Lichts kaarsenkroon

Resultaat:

107 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Atlas 2171
18e Eeuwse Atlas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gesneden dekseldoosje ca. 1900 2196
Gesneden dekseldoosje ca. 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Glazen kroonluchter 2433
Glazen kroonluchter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Aardewerken lampen 2480
2 Aardewerken lampen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wilhelmina karabijntje model 1948 2494
Wilhelmina karabijntje model 1948

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tinnen kraantjeskan 2282
Tinnen kraantjeskan

Resultaat:

97 EUR

Verkocht
Hanglamp 2116
Hanglamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Religieus paneel 2144
Religieus paneel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wandconsole 19e eeuw 2438
Wandconsole 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Koperen kroonluchter 2457
Koperen kroonluchter

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Koperen brander 2040
Koperen brander

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Dubbelloops hagelgeweer 2085
Dubbelloops hagelgeweer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kristallen plafoniere 2095
Kristallen plafoniere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollandse staande barometer 2111
Hollandse staande barometer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2160
Petroleumlamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Miniatuur vijzel 2283
Miniatuur vijzel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Diverse ovenplaten 2341
6 Diverse ovenplaten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
8-Kantige plafoniere 2424
8-Kantige plafoniere

Resultaat:

80 EUR