Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig kaststel 2863
3-Delig kaststel
Startprijs 40 EUR
Divers aardewerk 20e eeuw 2864
Divers aardewerk 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
Aardewerken 2-deurs kastje 4100
Aardewerken 2-deurs kastje
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Rosenthal figuur 4101
Rosenthal figuur

Resultaat:

275 EUR

Delfts aardewerk crucifix 4102
Delfts aardewerk crucifix
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Meissen deksel/siervaas 4103
Meissen deksel/siervaas

Resultaat:

800 EUR

Scheerbekken, van de klauw 1753 4104
Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 700 EUR
2 Borden, van de klauw 1753 4105
2 Borden, van de klauw 1753
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Tableau met Oosters figuur 4106
Tableau met Oosters figuur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3-Delig Meissen kaststel 4107
3-Delig Meissen kaststel

Resultaat:

375 EUR

2 Chinese borden 4108
2 Chinese borden
Startprijs 125 EUR
2 Chinese borden 4109
2 Chinese borden
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Diverse delen Herend 4110
Diverse delen Herend

Resultaat:

140 EUR

Beeld, Royal Aux 4111
Beeld, Royal Aux
Startprijs 625 EUR
Delftse schotel 18e eeuw 4112
Delftse schotel 18e eeuw
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Porseleinen klokje, Dresden 4113
Porseleinen klokje, Dresden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Meissen porseleinen lamp 4114
Meissen porseleinen lamp

Resultaat:

180 EUR

2 Weense vazen ca. 1900 4115
2 Weense vazen ca. 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Porseleinen dekseldoosje KPM 4116
Porseleinen dekseldoosje KPM

Resultaat:

50 EUR

Chinese gemberpot 4117
Chinese gemberpot
Startprijs 45 EUR
Limoges servies, 92 delen 4118
Limoges servies, 92 delen
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Rosenthal servies 4119
Rosenthal servies

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Japanse dekselvaas, 19e eeuw 4120
Japanse dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Japanse dekselvaas, 19e eeuw 4121
Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Hollandse plaquette 4122
Hollandse plaquette
Startprijs 300 EUR
Regout dekselschaal 4123
Regout dekselschaal
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Wit borstbeeld, dame 4124
Wit borstbeeld, dame

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Meissen terrine, Zwiebelmuster 4125
Meissen terrine, Zwiebelmuster

Resultaat:

136 EUR

Verkocht
Kraagvaas, China 4126
Kraagvaas, China

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kaststel 4127
Chinees porseleinen kaststel

Resultaat:

800 EUR

3 Imari borden, ca. 1900 4128
3 Imari borden, ca. 1900
Startprijs 100 EUR
Imari sierschotel 4129
Imari sierschotel
Startprijs 150 EUR
2 Imari vaasjes, ca. 1900 4130
2 Imari vaasjes, ca. 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Japans imari dekselvaas 4131
Japans imari dekselvaas

Resultaat:

100 EUR

Kapitaal 3-delig stel, 19e eeuw 4132
Kapitaal 3-delig stel, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese vaas met draken 4133
Chinese vaas met draken

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 4134
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Chinees bord 18e eeuw 4135
Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
5 Schaaltjes, V.O.C. schip 4136
5 Schaaltjes, V.O.C. schip
Startprijs 120 EUR
Chinees olielampje, 18e eeuw 4137
Chinees olielampje, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Imari kastvazen 4138
2 Imari kastvazen

Resultaat:

125 EUR

5 Chinese kopjes, 18e eeuw 4139
5 Chinese kopjes, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4 Chinese bordjes 4140
4 Chinese bordjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Delig Delftblauw kaststel 4141
3-Delig Delftblauw kaststel

Resultaat:

100 EUR

Chinese schotel, 18e eeuw 4142
Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 175 EUR
6 Chinees porseleinen kopjes 4143
6 Chinees porseleinen kopjes
Startprijs 150 EUR
2 Blauwe imari vazen 4144
2 Blauwe imari vazen
Startprijs 140 EUR
Fam. Verte schotel, Kangchi 4145
Fam. Verte schotel, Kangchi
Startprijs 150 EUR
3 Chinese bordjes ca. 1890 4146
3 Chinese bordjes ca. 1890
Startprijs 80 EUR
Verkocht
5 Chinese schoteltjes, 18e eeuw 4147
5 Chinese schoteltjes, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 18e eeuw 4148
2 Chinese borden 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, 19e eeuw 4149
Chinese gemberpot, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
5 Diverse Chinese bordjes 4150
5 Diverse Chinese bordjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oorvaas, plateel 4151
Oorvaas, plateel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Pijpvazen, plateel 4152
2 Pijpvazen, plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Sierkan Saba 4153
Sierkan Saba

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Plateel stel 3-delig 4154
Plateel stel 3-delig

Resultaat:

90 EUR

3 Platelen vaasjes 4155
3 Platelen vaasjes
Startprijs 40 EUR
Gouda plateel inktstel 4156
Gouda plateel inktstel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gouds platelen vaasje 4157
Gouds platelen vaasje

Resultaat:

80 EUR

Platelen dekselpot 4158
Platelen dekselpot
Startprijs 100 EUR
Art Deco vaas + schotel 4159
Art Deco vaas + schotel
Startprijs 15 EUR
Platelen bord 4160
Platelen bord
Startprijs 20 EUR
Plateel fruitschaal 4161
Plateel fruitschaal
Startprijs 80 EUR
Kristallen bowlpot 4162
Kristallen bowlpot
Startprijs 15 EUR
2 Kristallen karaffen 4163
2 Kristallen karaffen
Startprijs 150 EUR
Opaline vaas 4164
Opaline vaas
Startprijs 20 EUR
10 Kristallen zoutbakjes 4165
10 Kristallen zoutbakjes
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Kristallen karaffen + messenleggers 4166
2 Kristallen karaffen + messenleggers

Resultaat:

30 EUR

2 Bierkruiken 4167
2 Bierkruiken
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Stel kristallen karaffen 4168
Stel kristallen karaffen

Resultaat:

125 EUR

2 Opaline vaasjes 4169
2 Opaline vaasjes
Startprijs 15 EUR
Antiek glas ca. 1800 4170
Antiek glas ca. 1800
Startprijs 125 EUR
Lalique schaal 4171
Lalique schaal
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Engelse glazen 4172
Engelse glazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen Herend 4173
4 Delen Herend

Resultaat:

70 EUR

3 Gebaksbordjes 4174
3 Gebaksbordjes
Startprijs 40 EUR
2 Bordjes KPM 4175
2 Bordjes KPM
Startprijs 20 EUR
Rosenthal vaas 4176
Rosenthal vaas
Startprijs 20 EUR
Keramiek sierschotel 4177
Keramiek sierschotel
Startprijs 650 EUR
Verkocht
5 Borden, Pterus Regout 4178
5 Borden, Pterus Regout

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese platte schaal 4179
Chinese platte schaal

Resultaat:

60 EUR

3 Delen aardewerk 4180
3 Delen aardewerk
Startprijs 25 EUR
2 Kastkommen, Petrus Regout 4181
2 Kastkommen, Petrus Regout
Geen vanafprijs
Delftse vaas 4182
Delftse vaas
Startprijs 225 EUR
2 Aardewerken borden 4183
2 Aardewerken borden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Melkstel Petrus Regout 4184
Melkstel Petrus Regout

Resultaat:

25 EUR

4 Aardewerk vaasjes 4185
4 Aardewerk vaasjes
Startprijs 15 EUR
Verkocht
4 Delen keramiek 4186
4 Delen keramiek

Resultaat:

18 EUR

Verkocht
Chinees bord 18e eeuw 4187
Chinees bord 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

6 Borden, Petrus Regout 4188
6 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs
Verkocht
Restservies boerenbont 4189
Restservies boerenbont

Resultaat:

35 EUR

10-Delig koffieservies 4190
10-Delig koffieservies
Geen vanafprijs
Delftsbont kaststel 4191
Delftsbont kaststel
Startprijs 20 EUR
Kopenhagen siervaasje 4192
Kopenhagen siervaasje
Startprijs 35 EUR
Diverse sierborden 4193
Diverse sierborden
Startprijs 30 EUR