Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen Boheems kristal
Resultaat: 35 EUR

5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Karaf met stop, 1 tafelbel, olie-en azijnstel met tablet 17-23cm. Cond.: G

9 Diepe borden
Resultaat: 250 EUR

Negen diepe Meissen borden "veldbloemen" ø23cm. Cond.: U

9 Kleine bordjes
Resultaat: 135 EUR

Negen kleine Meissen bordjes "veldbloemen" ø16cm. Cond.: U

8 Boterhambordjes
Resultaat: 150 EUR

Acht Meissen boterhambordjes "veldbloemen" ø22cm. Cond.: U

2 Schalen
Resultaat: 75 EUR

Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U

Sauskom
Startprijs 45 EUR

Meissen sauskom "veldbloemen", 2e keus 10x24x14cm. Cond.: U

3 Diepe borden
Resultaat: 65 EUR

Drie Meissen diepe borden "veldbloemen", 2e keus ø22,5cm. Cond.: U

6 Dinerborden
Resultaat: 150 EUR

Zes Meissen dinerborden "veldbloemen" ø25,5cm. Cond.: U

6 Dinerborden
Resultaat: 150 EUR

Zes Meissen dinerborden "veldbloemen" ø25,5cm. Cond.: U

Ronde Meissen schaal
Startprijs 15 EUR

Meissen ronde schaal "veldbloemen" 5xø24cm., defect Cond.: R

Kaststelletje
Resultaat: 15 EUR

3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen 18x9x9cm. en 20x9x7cm. Cond.: G

Chinees bord, lange leis
Resultaat: 50 EUR

Chinees wandbord 18e eeuw met gecontoerneerde rand, lange leis- en bloemdecor ø27cm. Cond.: U

Imari schotel
Startprijs 25 EUR

Imari bord ca. 1890, gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ø35cm.

6 Japanse kopjes
Resultaat: 15 EUR

Zes kleine schaaltjes eind 19e eeuw met afbeeldingen van Japanse dames. 5 Schaaltjes zijn gaaf, 1 heeft een chip 3xø7cm. Cond.: G

Delfts blauw bord
Startprijs 20 EUR

Groot Delftsblauw bord, gedecoreerd met bloemen. Cond:U

Chinees bord
Resultaat: 20 EUR

Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.

Kaststel, Porceleyne Fles
Resultaat: 25 EUR

Driedelig porseleinen kaststel van de Porceleyne Fles 20e eeuw. Holland, letters J T.Br.D 26cm. 23,5-33cm. Cond.: U

Imari dekselvaasje
Startprijs 15 EUR

Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R

Boheemse vaas
Resultaat: 16 EUR

Antieke Boheemse kristallen vaas, donkerrood amandelgeslepen ca. 1900. Minime chip aan de voet 22,5xø10cm. Cond.:G

3 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie delen porselein Thailand. 2x Diepe sierborden met bloemmotief 4xø32cm. 1x Grote vaas met bloemmotief 39x16x16cm. Cond.: U

Keramiek 6-hoekig bord
Startprijs 10 EUR

Zeskantig keramiek bord Indonesië met wajang figuur (Lia keramiek), bonte kleuren 20e eeuw 3x32x32cm. Cond.: U

Vaas, Salvador Dali
Resultaat: 50 EUR

Grote porseleinen vaas Salvador Dali "La Divina Comedia" met certificaat. 1988 Gelimiteerde oplage (Spanje) 30x31x12cm. Cond.: U

3 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Drie delen Oostenrijks glaswerk 20e eeuw. Glas met metaal, koets en een glazen ei met bloemen en druivetak 3x16cm. Cond.: G

2x Swarovski
Startprijs 25 EUR

Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R

6 Delen porselein
Startprijs 40 EUR

Zes delen porselein, gemerkt "Sneroll" Casa Bohemia, met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U

2 Kleine Lladro figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Jongetje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988". 1x Meisje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988" 11-12cm. Cond.: U

Grote schaal, Delft
Resultaat: 23 EUR

Grote Delftsblauw porseleinen schaal 20e eeuw, gemaakt voor Boscobel Garrison New York. (haarscheur) 10xø31,5cm. Cond.: R

VERVALLEN KAPOT GEVALLEN

Rosenthal vaas, ovaal
Startprijs 25 EUR

Rosenthal porseleinen moderne vaas Duitsland "Studio-Line Yang" 21x19x8cm. Cond.: U

Rosenthal vaas, cilindrisch
Startprijs 25 EUR

Grote Rosenthal vaas Studio-Line Duitsland 20e eeuw, Björn Wiinblad, afgebeeld een vrouw met vogel in goud/zilver decor 25x12cm. Cond.: U

Aardewerk bord, vrouw
Startprijs 15 EUR

Groot terracotta bord met afgebeeld een vrouw met hoed 20e eeuw, gesigneerd. Bord is gebroken geweest ø45cm. Cond.: R

Kristallen fruitschaal
Startprijs 25 EUR

Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U

Wedgwood bord
Resultaat: 10 EUR

Wedgwood porseleinen sierbordje, blauw met creme bloemdecor. "Wedgwood + Barlaston of Etruria Embossed Queens Ware" ø21cm. Cond.: U

Japans serviesje
Resultaat: 35 EUR

Exclusief Japans porseleinen servies 20e eeuw. 26 Delen met decor van bladgoud en bloemen met vogels, gemerkt Saji Cond.: U

3 Japanse vazen
Resultaat: 30 EUR

Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U

Lladro porselein, boeket
Startprijs 15 EUR

Zeldzaam Lladro porseleinen bloemenmand met porseleinen bloemen Spanje. Sommige beschadigd, er zijn losse delen bij 17x16x13cm. Cond.: R

Griekse vaas
Startprijs 15 EUR

Oude Griekse vaas met 24 karaat gouddecor merk S.T. 2e helft 20e eeuw. Voorstelling van 2 pauwen met bloemen 20x14x7cm. Cond.: U

Rosenthal vaasje
Startprijs 15 EUR

Rosenthal schenkkan model Studio Line Bjorn Wiiblad Duitsland 2e helft 20e eeuw. Goudkleurig bloemendecor 18xø13cm. Cond.: G

Schoonhoven schenkvaasje
Startprijs 10 EUR

Delfts Schoonhoven schenkflesje OXO 20e eeuw 14x5,5x5,5cm. Cond.: G

21 Kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

21 Oude kristallen glazen 20e eeuw Cond.: G

14 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G

4 Kop & 11 Schotels
Resultaat: 10 EUR

4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G

Keukenset
Resultaat: 15 EUR

9-Delige keukenset keramiek ca. 1910. Hollands ongemerkt, 2 deksel met haarscheuren 12-24cm. Cond.: G

2 Goudsteen kastkommen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G

Royal Albert serviesje
Resultaat: 50 EUR

19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G

Porseleinen groep, Sommeil
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen groep, Sommeil

Porseleinen beeld, trompetist
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeld, trompetist

Porseleinen groepje
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groepje

Porseleinen groep
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen groep

2x Porseleinen beeld
Resultaat: 110 EUR

2x Porseleinen beeld

2 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

2 Porseleinen beeldjes

Porseleinen beeldje, jongleur
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen beeldje, jongleur

Porseleinen groepje
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen groepje

Porseleinen beeld, dame
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen beeld, dame