Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Japans serviesje 4706
Japans serviesje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinees bord, lange leis 4685
Chinees bord, lange leis

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Boheems kristal 4674
5 Delen Boheems kristal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Japans servies 3-deel 4647
Japans servies 3-deel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Porseleinen restservies 4600
Porseleinen restservies

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Delen persglas 4554
4 Delen persglas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinese kom, Fam Verte 4522
Chinese kom, Fam Verte

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees bordje, 18e eeuw 4515
Chinees bordje, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees bordje, 18e eeuw 4514
Chinees bordje, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Theekan + kop & schotels 4509
Theekan + kop & schotels

Resultaat:

12 EUR

Verkocht
Kristallen tambouret 4482
Kristallen tambouret

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oud plateel bord Goedewaagen 4471
Oud plateel bord Goedewaagen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Vierkante dekselvaas, Kantonees 4422
Vierkante dekselvaas, Kantonees

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen vaas 4384
Porseleinen vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinese snuffbottle, 19e eeuw 4295
Chinese snuffbottle, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese snuffbottle, 19e eeuw 4294
Chinese snuffbottle, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Servies, blauw/wit 4263
Servies, blauw/wit

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen dekselvaas 4256
Chinees porseleinen dekselvaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tegel 4219
Tegel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinese platte schaal 4179
Chinese platte schaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kristallen karaffen + messenleggers 4166
2 Kristallen karaffen + messenleggers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Pijpvazen, plateel 4152
2 Pijpvazen, plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wit borstbeeld, dame 4124
Wit borstbeeld, dame

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, dame 7009
Porseleinen beeld, dame

Resultaat:

65 EUR