Vijf antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, figuren en bloemen. Randschades en haarscheuren ø11,5cm.-ø25,5cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw-wit decor ø21,5cm. Cond.: G
Oude Japanse gemberpot begin 20e eeuw met bijpassenden houten voet. Decor van bloemen 19xø13cm. 1x Dekselvaas Japans met figurendecor 23xø9cm.
Antiek ivoren stempelkussen ca. 1900 in zeer goede staat 6x5x9cm. Cond.: G
Twee antieke Kantonees porseleinen wandvaasjes 19e eeuw met mooi decor van figuren in klederdracht. 1 Oortje mist 14,3x6,5cm. en 15,3x6,5cm. Cond.: G
18e Eeuws Fam. Verte bord (KangChi), gedecoreerd met bloemen. Bevat chipjes en haarlijntjes ø22,5cm. Cond.: R
Vier vroeg 19e eeuwse blauwe tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1810. 3 Tegels hebben lichte randschade, 1 tegel is ooit gelijmd geweest Cond.: G
Keramiek beeld van twee dravende paarden gemerkt Hutschenreuther 1955/69 met ovale sokkel. Diverse bakscheuren, staart is gelijmd 28x40cm. Cond.: R
Grote oude Chinees porseleinen bloempot met onderschotel 20e eeuw met bluaw bloemendecor 28xø37cm. Cond.: G
Glazen bon-bon dekselschaal op metalen goukleurig onderstel ø14 cm.H16 cm.en een groot glas op voet, geslepen goudkleurig bewerkt. H.17 cm.
19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G
Drie verschillende tegels, polychroom met granaatappels ca. 1720. 1x Gaaf, 2x Gerestaureerd 13x13x1,6cm.
Drie diepe Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus, reliëfdecor "Ozier". 1 bord met haarscheur, 2 borden met lichte randschade ø22-23cm.
Drie Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus "Ozier" met bloemdecor. ø24-25cm. 1 bord met licht schade en 2 borden met lichte randschade.
2-Delig keramisch kaststel van De Porceleyne Fles Delft Holland 30-er jaren. A.V.G. en C.C. 31xø16cm. Cond.: G
Groot imari bord beschilderd met bloemen en vogels 20e eeuw ø43cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw decor van figuren en bloemen. Randschade en een haarscheur 18e-19e eeuw Cond.: R
Antiek Chinees diep bord met blauw-wit decor van bloemen 18e eeuw. haarscheur en randschade 5x23,5cm. Cond.: G
Twee antieke Aziatische waaiers gemaakt van been en 3 benen Aziatische ringen 19e-20e eeuw 3xø2cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw met blauw decor van een vliegende draak 49xø21cm. Cond.: G
Twee majolica beeldjes ca. 1900, voorstellend Afrikaans paar met waterkruiken staand op een ronde sokkel. Beide hoofde zijn gelijmd H.: 26cm.
Aardewerken bord met opschrift "Slachtverbod 1918, hoera wij leven nog". Gemerkt "Baca 239" ø23,5cm. Cond.: G
Oud Delfts blauw keramisch herdenkingsbord 1898-1923 "regeringsjubileum Wilhelmina" in goede staat 3x35x27cm. Cond.: G
Antieke ivoren handschoenoprekker ca. 1900 in zeer goede staat 20cm. Cond.: G
Prachtig uitgevoerde Japanse Satsuma vaas ca. 1900. Rijkelijk bewerkt met figuren en bladgoud. Lakzegel op de bodem 31xø18cm. Cond.: G
Chinese porseleinen kom Familie Verte ca. 1900 met bloemdecor 6,5xø13cm. Cond.: G
Twee Kantonese vlinderborden 19e eeuw met meer dan 85 vlinders per bord gedecoreerd in verschillende kleuren. 1 Bord met chipje ø18,5cm. Cond.: G
Porseleinen restservies Wedgwood England 20e eeuw 46-delig. 24x Bordje, 13x Schaaltje, 5x asbakje, 1 kopje, 1 cakeschaal, 1 suikerpot en 1 melkkannetje. Lichte schades. Cond.: G
Twee delen porselein K.P.M. (Duitsland). 1x Vaasje 20e eeuw (geen originele beschildering) 13xø6cm. 1x Sierbord met zweepslag motief 3xø25cm. Cond.: G
Aardewerken scheerbekken 19e eeuw met bloemmotief. Lichte randschade 6x27x20cm. Cond.: G
Aardewerken boerenbont servies, gemerkt Boerenbont Boch Belgium 20e eeuw, 1 kopje beschadigd Cond.: G
Twee porseleinen schotels van de firma Villeroy en Boch ca. 1900 met blauw landschapsdecor ø20,7cm. Cond.: G
Twee dikke tegels met kinderspelen ca. 1800. 1 Tegel met randschade 13x13x1,4cm. Cond.: R-G
Glazen bokaal 20e eeuw met rijk slijpdecor van vogels op bloeiende takken en decoratieve motieven H.: 19cm.
Twee Jugendstil vazen ca. 1900 van oplaine glas. 1x Kleine ronde vaas met groene hals en decoratieve goudkleurige versieringen 13cm. 1x Vaas met oor gedecoreerd met bloemen en vlinders 18cm.
Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G
Grote oude platelen schenkkan, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 27xø15cm. Cond.: U
Drie porseleinen chocolade pronkschaaltjes 20e eeuw. 1x Lichten (Duitsland) ø16cm. 1x Form Marienbad Ingres Weiss ø19cm. 1x Weimar Porzellan (Duitsland) ø19cm. Allen decor met goud en bloemen Cond.: U
Antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw decor van bamboe, grote vaas en bloemen. Lichte randschade ø22cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw decor voorstellend een landschap. Lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands hangkastje met porseleinen lades voor kruiden, koffie etc. (beschadigd) 48x37x17cm. Cond.: R
Chinese Fam. Rose kom 1e helft 20e eeuw met prachtige beschilderingen aan de binnen- en buitenzijde van bloemen, vogels en vlinders. Goudkleurige omrandingen 10xø24cm. Cond.: G
Oud Chinees keramisch bord 17e-18e eeuw met blauw bloemdecor. Lichte randschades ø22,3cm. Cond.: G
Porseleinen restservies Fürstenberg Duitsland 20e eeuw 27-delig. 12x Kop & schotels, 13x Schaaltjes, 2x Bord (1 bord met randschade) Cond.: G
26 Kristallen glazen 20e eeuw Bohemen, facetgeslepen in goede staat Cond.: G
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Jongetje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988". 1x Meisje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988" 11-12cm. Cond.: U
Twee 19e eeuwse waterlandschap tegels . Met mangaankleurige afbeeldingen in een zeskant geschilderd 13x13cm. COnd.: G
Antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht melkstel met kan en 6 bekers Holland. Blauw decor met landschappen 17x22x17cm. en 6x10,5xø8cm. Cond.: U
Oud Japans theeserviesje ca. 1930 met oranje decor van figuren, bloemen en goud (chips) Cond.: R
Vijf delen Engels keramiek ca. 1900 met bloem- en gouddecor ø12cm.-ø22cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G
Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G
Vier oude tegels met decoratie. 1x Makkums met molen, scheepje en ridder. 1x Bijbeltegel 18e eeuw 13x13cm.
Drie 19e eeuwse landschapstegels in een cirkel. Blauw van kleur ca. 1850. 1x Waterlandschap met ophaalbrug, 1x Molen bij het water, 1x Zittende visser 13x13cm. Cond.: G
Oude Kantonese keramische kraagvaas ca. 1900 met vele figuren met wapens in zeer goede staat 29xø11cm. Cond.: G
Chinese kraagvaas 1e helft 20e eeuw gedecoreerd met krijgers te paard. 1 Chip aan de hals gerestaureerd 29xø16cm. Cond.: G
M.J. Hümmel (Goebel), keramiek Maria met kind. Chip af 22x16x11cm. Cond.: R
Rechthoekige schaal, K.P.M. Berlin, 1e helft 19e eeuw, zwiebelmuster(uien)motief. Aan een hoek licht beschadigd. L.28.5 cm.
Driedelig porseleinen kaststel van de Porceleyne Fles 20e eeuw. Holland, letters J T.Br.D 26cm. 23,5-33cm. Cond.: U
Grote Delftsblauw porseleinen schaal 20e eeuw, gemaakt voor Boscobel Garrison New York. (haarscheur) 10xø31,5cm. Cond.: R
VERVALLEN KAPOT GEVALLEN
33 Kristallen glazen 20e eeuw in onberispelijke staat 11-16cm. Cond.: U
Elf delen keramiek ca. 1900. 8x Goudsteen met bloemdecor (Holland) en 3x Allertons London 5,5-15cm. Cond.: G
Grote Japanse vaas 20e eeuw met bloem- en gouddecor, Imari-stijl 36x35cm. Cond.: G
Oude Chinese bloempot 20e eeuw, keramiek met groen bloemendecor 16xø21cm. Cond.: G
Oude aardewerken herdenkingsbord van "De Porseleyne Fles Delft" 20e eeuw, Holland. Nationale herdenking 1813-1963 terugblikken en vooruitzien ø25cm. Cond.: G
4-Pas tegeltableau van vier blauwe tulpentegels die samen een geheel vormen ca. 1830. 1 Tegel heeft een gelijmd hoekje 25x25cm.Cond.: G
13 Kristallen glazen o.a; 5 Geslepen kristallen roemers, 3 kristallen limonadeglazen en 5 gekleurde likeurglazen. Minimale chips Cond.: G
Vier oude Hollandse tegels in lijst 20e eeuw. 1x Makkums 18x18cm. (landschap) en 3x Delfts (bloemmotief) 16x15,5cm. Cond.: G
Twee antieke Engelse vazen ca. 1900 met gouddecor en afbeeldend een romatisch liefdespaar. 1 Ornament is gelijmd 31x19x11cm. Cond.: G
Blauw/witte kogelvormige vaas begin 20e eeuw, gedecoreerd met bloem- en bladmotief 22xø17,5cm. Cond.: G
Drie delen porselein eind 19e eeuw bestaand uit een theebus, een dekseldoosje en een klein flaconnetje. Allen met bloemen beschilderd Cond.: G
Acht delen glaswerk en kristal 20e eeuw. 2x Karaffen, 6x Glazen 15-34cm. Cond.: G