08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Porseleinen dekseldoosje KPM
Resultaat: 50 EUR

5 Diverse Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, figuren en bloemen. Randschades en haarscheuren ø11,5cm.-ø25,5cm. Cond.: R

2 Pijpvazen, plateel
Resultaat: 50 EUR

3 Borden ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw-wit decor ø21,5cm. Cond.: G

Japanse gemberpot en dekselvaas
Resultaat: 50 EUR

Oude Japanse gemberpot begin 20e eeuw met bijpassenden houten voet. Decor van bloemen 19xø13cm. 1x Dekselvaas Japans met figurendecor 23xø9cm.

Ivoren stempelkussen
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren stempelkussen ca. 1900 in zeer goede staat 6x5x9cm. Cond.: G

2 Wanddecoraties, Kantonees
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Kantonees porseleinen wandvaasjes 19e eeuw met mooi decor van figuren in klederdracht. 1 Oortje mist 14,3x6,5cm. en 15,3x6,5cm. Cond.: G

Fam. Verte schotel, Kangchi
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Fam. Verte bord (KangChi), gedecoreerd met bloemen. Bevat chipjes en haarlijntjes ø22,5cm. Cond.: R

4 Tegels, bijbelse voorstellingen
Resultaat: 50 EUR

Vier vroeg 19e eeuwse blauwe tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1810. 3 Tegels hebben lichte randschade, 1 tegel is ooit gelijmd geweest Cond.: G

Keramiek beeld
Resultaat: 50 EUR

Keramiek beeld van twee dravende paarden gemerkt Hutschenreuther 1955/69 met ovale sokkel. Diverse bakscheuren, staart is gelijmd 28x40cm. Cond.: R

Chinese bloempot
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen bloempot met onderschotel 20e eeuw met bluaw bloemendecor 28xø37cm. Cond.: G

2 Deel glas
Resultaat: 50 EUR

Glazen bon-bon dekselschaal op metalen goukleurig onderstel ø14 cm.H16 cm.en een groot glas op voet, geslepen goudkleurig bewerkt. H.17 cm.

Chinees bord, lange leis
Resultaat: 50 EUR

Vaas, Salvador Dali
Resultaat: 50 EUR

Royal Albert serviesje
Resultaat: 50 EUR

19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G

3 Tegels, granaatappel
Resultaat: 45 EUR

Drie verschillende tegels, polychroom met granaatappels ca. 1720. 1x Gaaf, 2x Gerestaureerd 13x13x1,6cm.

3 Meissen borden
Resultaat: 45 EUR

Drie diepe Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus, reliëfdecor "Ozier". 1 bord met haarscheur, 2 borden met lichte randschade ø22-23cm.

3 Meissen borden
Resultaat: 45 EUR

Drie Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus "Ozier" met bloemdecor. ø24-25cm. 1 bord met licht schade en 2 borden met lichte randschade.

Kaststel
Resultaat: 45 EUR

2-Delig keramisch kaststel van De Porceleyne Fles Delft Holland 30-er jaren. A.V.G. en C.C. 31xø16cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 41 EUR

Groot imari bord beschilderd met bloemen en vogels 20e eeuw ø43cm. Cond.: G

4 Chinese bordjes
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw decor van figuren en bloemen. Randschade en een haarscheur 18e-19e eeuw Cond.: R

Chinees bord 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek Chinees diep bord met blauw-wit decor van bloemen 18e eeuw. haarscheur en randschade 5x23,5cm. Cond.: G

2 Waaiers + 3 ringen van been
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Aziatische waaiers gemaakt van been en 3 benen Aziatische ringen 19e-20e eeuw 3xø2cm. Cond.: G

Chinees porseleinen dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw met blauw decor van een vliegende draak 49xø21cm. Cond.: G

3 Gelegenheidsborden
Resultaat: 40 EUR

2 Majolica beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica beeldjes ca. 1900, voorstellend Afrikaans paar met waterkruiken staand op een ronde sokkel. Beide hoofde zijn gelijmd H.: 26cm.

Aardewerken bord, slachtverbod
Resultaat: 40 EUR

Aardewerken bord met opschrift "Slachtverbod 1918, hoera wij leven nog". Gemerkt "Baca 239" ø23,5cm. Cond.: G

Porseleinen bord
Resultaat: 40 EUR

Oud Delfts blauw keramisch herdenkingsbord 1898-1923 "regeringsjubileum Wilhelmina" in goede staat 3x35x27cm. Cond.: G

Ivoren handschoenoprekker
Resultaat: 40 EUR

Antieke ivoren handschoenoprekker ca. 1900 in zeer goede staat 20cm. Cond.: G

35-Delig servies
Resultaat: 40 EUR

4 Schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Satsuma vaas
Resultaat: 40 EUR

Prachtig uitgevoerde Japanse Satsuma vaas ca. 1900. Rijkelijk bewerkt met figuren en bladgoud. Lakzegel op de bodem 31xø18cm. Cond.: G

Chinese kom, Fam Verte
Resultaat: 40 EUR

Chinese porseleinen kom Familie Verte ca. 1900 met bloemdecor 6,5xø13cm. Cond.: G

2 Borden, Kanton
Resultaat: 40 EUR

Twee Kantonese vlinderborden 19e eeuw met meer dan 85 vlinders per bord gedecoreerd in verschillende kleuren. 1 Bord met chipje ø18,5cm. Cond.: G

Porseleinen restservies
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen restservies Wedgwood England 20e eeuw 46-delig. 24x Bordje, 13x Schaaltje, 5x asbakje, 1 kopje, 1 cakeschaal, 1 suikerpot en 1 melkkannetje. Lichte schades. Cond.: G

2 Delen K.P.M.
Resultaat: 40 EUR

Twee delen porselein K.P.M. (Duitsland). 1x Vaasje 20e eeuw (geen originele beschildering) 13xø6cm. 1x Sierbord met zweepslag motief 3xø25cm. Cond.: G

2 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

2 Porseleinen beeldjes

Porseleinen beeldje, jongleur
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen beeldje, jongleur

Scheerbekken, 19e eeuw
Resultaat: 36 EUR

Aardewerken scheerbekken 19e eeuw met bloemmotief. Lichte randschade 6x27x20cm. Cond.: G

Restservies boerenbont
Resultaat: 35 EUR

Aardewerken boerenbont servies, gemerkt Boerenbont Boch Belgium 20e eeuw, 1 kopje beschadigd Cond.: G

2 Borden, Villeroy & Boch
Resultaat: 35 EUR

Twee porseleinen schotels van de firma Villeroy en Boch ca. 1900 met blauw landschapsdecor ø20,7cm. Cond.: G

2 Tegels, kinderspelen
Resultaat: 35 EUR

Twee dikke tegels met kinderspelen ca. 1800. 1 Tegel met randschade 13x13x1,4cm. Cond.: R-G

Bokaal glas
Resultaat: 35 EUR

Glazen bokaal 20e eeuw met rijk slijpdecor van vogels op bloeiende takken en decoratieve motieven H.: 19cm.

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 35 EUR

Twee Jugendstil vazen ca. 1900 van oplaine glas. 1x Kleine ronde vaas met groene hals en decoratieve goudkleurige versieringen 13cm. 1x Vaas met oor gedecoreerd met bloemen en vlinders 18cm.

5 Delen Boheems kristal
Resultaat: 35 EUR

Japans serviesje
Resultaat: 35 EUR

2 Goudsteen kastkommen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G

Porseleinen groepje
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen groepje

Porseleinen beeld, dame
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen beeld, dame

Oorvaas, plateel
Resultaat: 30 EUR

Grote oude platelen schenkkan, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 27xø15cm. Cond.: U

2 Kristallen karaffen + messenleggers
Resultaat: 30 EUR

3 Pronkschaaltjes
Resultaat: 30 EUR

Drie porseleinen chocolade pronkschaaltjes 20e eeuw. 1x Lichten (Duitsland) ø16cm. 1x Form Marienbad Ingres Weiss ø19cm. 1x Weimar Porzellan (Duitsland) ø19cm. Allen decor met goud en bloemen Cond.: U

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw decor van bamboe, grote vaas en bloemen. Lichte randschade ø22cm. Cond.: G

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw decor voorstellend een landschap. Lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G

Hangkastje met porselein
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands hangkastje met porseleinen lades voor kruiden, koffie etc. (beschadigd) 48x37x17cm. Cond.: R

Chinese kom, Fam Rose
Resultaat: 30 EUR

Chinese Fam. Rose kom 1e helft 20e eeuw met prachtige beschilderingen aan de binnen- en buitenzijde van bloemen, vogels en vlinders. Goudkleurige omrandingen 10xø24cm. Cond.: G

Chinees keramiek bord
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees keramisch bord 17e-18e eeuw met blauw bloemdecor. Lichte randschades ø22,3cm. Cond.: G

Porseleinen restservies
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen restservies Fürstenberg Duitsland 20e eeuw 27-delig. 12x Kop & schotels, 13x Schaaltjes, 2x Bord (1 bord met randschade) Cond.: G

3 Delen P.M.I. porselein
Resultaat: 30 EUR

26 Kristallen glazen
Resultaat: 30 EUR

26 Kristallen glazen 20e eeuw Bohemen, facetgeslepen in goede staat Cond.: G

2 Kleine Lladro figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Jongetje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988". 1x Meisje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988" 11-12cm. Cond.: U

3 Japanse vazen
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeld, trompetist
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeld, trompetist

2 Landschapstegels
Resultaat: 26 EUR

Twee 19e eeuwse waterlandschap tegels . Met mangaankleurige afbeeldingen in een zeskant geschilderd 13x13cm. COnd.: G

Melkstel Petrus Regout
Resultaat: 25 EUR

Antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht melkstel met kan en 6 bekers Holland. Blauw decor met landschappen 17x22x17cm. en 6x10,5xø8cm. Cond.: U

Japans serviesje
Resultaat: 25 EUR

Oud Japans theeserviesje ca. 1930 met oranje decor van figuren, bloemen en goud (chips) Cond.: R

5 Delen Engels keramiek
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen Engels keramiek ca. 1900 met bloem- en gouddecor ø12cm.-ø22cm. Cond.: G

2 Imari kastkommen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G

4-Pas tegeltableau
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G

4 Aardewerk schalen
Resultaat: 25 EUR

4 Oude tegels
Resultaat: 25 EUR

Vier oude tegels met decoratie. 1x Makkums met molen, scheepje en ridder. 1x Bijbeltegel 18e eeuw 13x13cm.

3 Landschapstegels
Resultaat: 25 EUR

Drie 19e eeuwse landschapstegels in een cirkel. Blauw van kleur ca. 1850. 1x Waterlandschap met ophaalbrug, 1x Molen bij het water, 1x Zittende visser 13x13cm. Cond.: G

Kristallen tambouret
Resultaat: 25 EUR

Ruit kristallen tambouret ca. 1900 ø28cm. Cond.: U

Japans vaasje
Resultaat: 25 EUR

Oude Kantonese keramische kraagvaas ca. 1900 met vele figuren met wapens in zeer goede staat 29xø11cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Chinese kraagvaas 1e helft 20e eeuw gedecoreerd met krijgers te paard. 1 Chip aan de hals gerestaureerd 29xø16cm. Cond.: G

M.J. Hümmel, moeder met kind
Resultaat: 25 EUR

M.J. Hümmel (Goebel), keramiek Maria met kind. Chip af 22x16x11cm. Cond.: R

7-Delig servies, Thuringen
Resultaat: 25 EUR

KPM schaal
Resultaat: 25 EUR

Rechthoekige schaal, K.P.M. Berlin, 1e helft 19e eeuw, zwiebelmuster(uien)motief. Aan een hoek licht beschadigd. L.28.5 cm.

Kaststel, Porceleyne Fles
Resultaat: 25 EUR

Driedelig porseleinen kaststel van de Porceleyne Fles 20e eeuw. Holland, letters J T.Br.D 26cm. 23,5-33cm. Cond.: U

Grote schaal, Delft
Resultaat: 23 EUR

Grote Delftsblauw porseleinen schaal 20e eeuw, gemaakt voor Boscobel Garrison New York. (haarscheur) 10xø31,5cm. Cond.: R

VERVALLEN KAPOT GEVALLEN

Engelse glazen
Resultaat: 20 EUR

33 Kristallen glazen 20e eeuw in onberispelijke staat 11-16cm. Cond.: U

11 Delen goudsteen + Allertons London
Resultaat: 20 EUR

Elf delen keramiek ca. 1900. 8x Goudsteen met bloemdecor (Holland) en 3x Allertons London 5,5-15cm. Cond.: G

Vaas, Imaristijl
Resultaat: 20 EUR

Grote Japanse vaas 20e eeuw met bloem- en gouddecor, Imari-stijl 36x35cm. Cond.: G

Bloempot
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinese bloempot 20e eeuw, keramiek met groen bloemendecor 16xø21cm. Cond.: G

Aardewerken herdenkingsbord
Resultaat: 20 EUR

Oude aardewerken herdenkingsbord van "De Porseleyne Fles Delft" 20e eeuw, Holland. Nationale herdenking 1813-1963 terugblikken en vooruitzien ø25cm. Cond.: G

Parfumflesje
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen vaas
Resultaat: 20 EUR

Tegeltableau 4-pas
Resultaat: 20 EUR

4-Pas tegeltableau van vier blauwe tulpentegels die samen een geheel vormen ca. 1830. 1 Tegel heeft een gelijmd hoekje 25x25cm.Cond.: G

2 Imari vazen, kraagrand
Resultaat: 20 EUR

13 Kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

13 Kristallen glazen o.a; 5 Geslepen kristallen roemers, 3 kristallen limonadeglazen en 5 gekleurde likeurglazen. Minimale chips Cond.: G

4 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Hollandse tegels in lijst 20e eeuw. 1x Makkums 18x18cm. (landschap) en 3x Delfts (bloemmotief) 16x15,5cm. Cond.: G

21 Delen eierschaal porselein
Resultaat: 20 EUR

2 Engelse vazen ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse vazen ca. 1900 met gouddecor en afbeeldend een romatisch liefdespaar. 1 Ornament is gelijmd 31x19x11cm. Cond.: G

Kogelvormige vaas
Resultaat: 20 EUR

Blauw/witte kogelvormige vaas begin 20e eeuw, gedecoreerd met bloem- en bladmotief 22xø17,5cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie delen porselein eind 19e eeuw bestaand uit een theebus, een dekseldoosje en een klein flaconnetje. Allen met bloemen beschilderd Cond.: G

8 Delen glaswerk & kristal
Resultaat: 20 EUR

Acht delen glaswerk en kristal 20e eeuw. 2x Karaffen, 6x Glazen 15-34cm. Cond.: G