08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Doos divers glas, plated etc.
Resultaat: 20 EUR

WMF Schaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse zilverkleurige Jugendstil W.M.F. schaal op 4 bolpootjes in de vorm van een eikenblad. Tekst: "Zum Gedenken 1943 - 1953 Belegschaft der Bahnhofs gastätten Flensburg" 6x26x29cm. Cond.: G

Jardiniere keramiek
Resultaat: 20 EUR

Ovale keramiek jardiniere, Frankrijk ca. 1910. Gesigneerd G(ilbert) Metenier. Spits toelopende handgrepen aan de zijkant. Buitenkant deels geribt. Bruin-blauw gekleurd 22cm.

Majolica bord
Resultaat: 20 EUR

Majolica sierbord 19e eeuw polychroom beschilderd met golfende rand, haarscheur ø24cm.

Kutani pijpvaasje
Resultaat: 20 EUR

Kutani pijpvaasje, Japan, ca. 1910, met diverse bloemmotieven aan de waterkant en vogels. Cond: G, H. 18 cm.

4 Delen Boheems kristal
Resultaat: 20 EUR

4 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bolle vaas op voetjes, 1 kleine bolle vaas, 1 ronde schaal op drie voetjes en een grote fruitschaal. 10-22cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 20 EUR

3 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie delen porselein Thailand. 2x Diepe sierborden met bloemmotief 4xø32cm. 1x Grote vaas met bloemmotief 39x16x16cm. Cond.: U

21 Kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

21 Oude kristallen glazen 20e eeuw Cond.: G

4 Delen keramiek
Resultaat: 18 EUR

Vier delen keramiek 20e eeuw. 1x Chinese kom, 1x Portugeze vaas 223 Du Arte. 1x Fruitschaal (Holland gemerkt), 1x Wedgwood schaaltje (etruria). Cond.: G

4 Wandtegels
Resultaat: 16 EUR

Boheemse vaas
Resultaat: 16 EUR

Antieke Boheemse kristallen vaas, donkerrood amandelgeslepen ca. 1900. Minime chip aan de voet 22,5xø10cm. Cond.:G

2 Staffordshire hondjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Engelse Stafforshire honden van keramiek 20e eeuw 14x8x4cm. Cond.: U

Tegel
Resultaat: 15 EUR

Delftsblauwe kan
Resultaat: 15 EUR

4 Borden, Holand
Resultaat: 15 EUR

4 Aardewerken borden 20e eeuw. Holland Blau (Franz Ant Mehlen Bonn Rhein) ø26cm. Cond.: G

Oud plateel bord Goedewaagen
Resultaat: 15 EUR

Murano asbak
Resultaat: 15 EUR

Grote Murano glazen ronde asbak met ribben. Amber/groen van kleur 20e eeuw 9xø12,5cm. Cond.: G

Chinees bord, 20e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Chinees bord 20e eeuw rijkelijk versierd met gekleurde bloemen en 2 paradijsvogels ø29cm. Cond.: G

3 Kop & Schotel
Resultaat: 15 EUR

3 Kopjes en 1 schoteltje 18e eeuw, familie rose met bloemmotief, onder glazuur beschildering 2 kopjes gaaf/gerestaureerd, schotel met minimale chip en haarscheurtje.

4 Delen persglas
Resultaat: 15 EUR

Diverse figuren
Resultaat: 15 EUR

Kavel met diverse figuren van porselein en kunststof eind 20e eeuw. Enkele beschadigd Cond.: G

Diverse figuren
Resultaat: 15 EUR

Kavel met diverse figuren van porselein en kunststof 20e eeuw. Enkele beschadigd Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

2 Delen Meissen
Resultaat: 15 EUR

2 Delen Meissen porselein Duitsland 20e eeuw. 1x Melkkannetje met bloemdecor 8,5x10x7cm. 1x onderbordje op 3 bolvormige pootjes met bloemdecor 2,5xø15cm. Cond.: G

Glazen vaas Studio
Resultaat: 15 EUR

Japans servies 3-deel
Resultaat: 15 EUR

Glazen bokaal
Resultaat: 15 EUR

Tafelopzet
Resultaat: 15 EUR

Kaketoe
Resultaat: 15 EUR

3 Delen naar Fam. Rose
Resultaat: 15 EUR

Drie Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Rijk decor van bloemen en personen, groen-goud decor, met ophangsysteem. 7 x ø 35cm. 2 x ø 25,5cm. Cond.: G

Kaststelletje
Resultaat: 15 EUR

6 Japanse kopjes
Resultaat: 15 EUR

3 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Keukenset
Resultaat: 15 EUR

Theekan + kop & schotels
Resultaat: 12 EUR

Jardiniere
Resultaat: 10 EUR

Oude Spaanse keramiek jardiniere 2e helft 20e eeuw met blauw decor 15x20x31cm. Cond.: G

Bloempot, Japanse stijl
Resultaat: 10 EUR

Zware Japanse porseleinen bloempot met blauw bloemendecor staand op 3 pootjes, 20e eeuw 29xø35cm. Cond.: G

Servies, blauw/wit
Resultaat: 10 EUR

4 imari borden
Resultaat: 10 EUR

Vier imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R

Kristallen vaas
Resultaat: 10 EUR

Petit four stelletje, Regout
Resultaat: 10 EUR

3 Borden, Petrus Regout
Resultaat: 10 EUR

3 Borden, Petrus Regout
Resultaat: 10 EUR

2 Sierbordjes
Resultaat: 10 EUR

Delen Engelse koffieservies
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse Engelse koffie- en theeservies delen met bloemmotief 20e eeuw Cond.: G

Imari bord ø31cm.
Resultaat: 10 EUR

Glazen vaasje groen
Resultaat: 10 EUR

Herdenkingsbord
Resultaat: 10 EUR

Groot porseleinen herdenkingsbord "Nederland bevrijd 1945", Petrus Regout Maastricht ø33cm. Cond.: U

Keramiek bord
Resultaat: 10 EUR

18e Eeuws keramisch bord Holland ø23cm. Randbeschadigingen Cond.: R

Dekselpot Delfts blauw
Resultaat: 10 EUR

Oude porseleinen dekselvaas Delft 20e eeuw. Delfts blauw Ram 145.A Holland 27xø17cm. Cond.: U

Aardewerken pot
Resultaat: 10 EUR

Blauw aardewerken dekselpot met tekst "Aloe" Duits 20e eeuw (naar 17e eeuws voorbeeld) 23,5xø13cm. Cond.: G

Twee keramiek jeneverflessen
Resultaat: 10 EUR

Twee keramiek jeneverflessen Delfts blauw Holland 20e eeuw. (1x Royal Goedewaagen), 28xø7,5cm. Cond.: G

2 Cappucino koppen
Resultaat: 10 EUR

Twee grote cappucino koppen met onderschotel, gemerkt "Adams, member of the Wedgwood group". 1 Handvat is gelijmd 18xø19cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 10 EUR

Imari bord
Resultaat: 10 EUR

Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.Beschadigd

Wedgwood bord
Resultaat: 10 EUR

14 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

4 Kop & 11 Schotels
Resultaat: 10 EUR

Villeroy & Boch bord
Resultaat: 5 EUR

Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 5 EUR

Kristallen vaas (25x14cm.) en karaf (21x12,5cm.) 20e eeuw Cond.: G

Japans bord
Resultaat: 5 EUR

Imari bordje
Resultaat: 5 EUR

Imari bord ø21,5cm.
Resultaat: 5 EUR