Antieke Duitse zilverkleurige Jugendstil W.M.F. schaal op 4 bolpootjes in de vorm van een eikenblad. Tekst: "Zum Gedenken 1943 - 1953 Belegschaft der Bahnhofs gastätten Flensburg" 6x26x29cm. Cond.: G
Ovale keramiek jardiniere, Frankrijk ca. 1910. Gesigneerd G(ilbert) Metenier. Spits toelopende handgrepen aan de zijkant. Buitenkant deels geribt. Bruin-blauw gekleurd 22cm.
Majolica sierbord 19e eeuw polychroom beschilderd met golfende rand, haarscheur ø24cm.
Kutani pijpvaasje, Japan, ca. 1910, met diverse bloemmotieven aan de waterkant en vogels. Cond: G, H. 18 cm.
4 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bolle vaas op voetjes, 1 kleine bolle vaas, 1 ronde schaal op drie voetjes en een grote fruitschaal. 10-22cm. Cond.: G
Drie delen porselein Thailand. 2x Diepe sierborden met bloemmotief 4xø32cm. 1x Grote vaas met bloemmotief 39x16x16cm. Cond.: U
Vier delen keramiek 20e eeuw. 1x Chinese kom, 1x Portugeze vaas 223 Du Arte. 1x Fruitschaal (Holland gemerkt), 1x Wedgwood schaaltje (etruria). Cond.: G
Antieke Boheemse kristallen vaas, donkerrood amandelgeslepen ca. 1900. Minime chip aan de voet 22,5xø10cm. Cond.:G
Twee Engelse Stafforshire honden van keramiek 20e eeuw 14x8x4cm. Cond.: U
4 Aardewerken borden 20e eeuw. Holland Blau (Franz Ant Mehlen Bonn Rhein) ø26cm. Cond.: G
Grote Murano glazen ronde asbak met ribben. Amber/groen van kleur 20e eeuw 9xø12,5cm. Cond.: G
Chinees bord 20e eeuw rijkelijk versierd met gekleurde bloemen en 2 paradijsvogels ø29cm. Cond.: G
3 Kopjes en 1 schoteltje 18e eeuw, familie rose met bloemmotief, onder glazuur beschildering 2 kopjes gaaf/gerestaureerd, schotel met minimale chip en haarscheurtje.
Kavel met diverse figuren van porselein en kunststof eind 20e eeuw. Enkele beschadigd Cond.: G
Kavel met diverse figuren van porselein en kunststof 20e eeuw. Enkele beschadigd Cond.: G
2 Delen Meissen porselein Duitsland 20e eeuw. 1x Melkkannetje met bloemdecor 8,5x10x7cm. 1x onderbordje op 3 bolvormige pootjes met bloemdecor 2,5xø15cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Rijk decor van bloemen en personen, groen-goud decor, met ophangsysteem. 7 x ø 35cm. 2 x ø 25,5cm. Cond.: G
Oude Spaanse keramiek jardiniere 2e helft 20e eeuw met blauw decor 15x20x31cm. Cond.: G
Zware Japanse porseleinen bloempot met blauw bloemendecor staand op 3 pootjes, 20e eeuw 29xø35cm. Cond.: G
Vier imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R
Lot diverse Engelse koffie- en theeservies delen met bloemmotief 20e eeuw Cond.: G
Groot porseleinen herdenkingsbord "Nederland bevrijd 1945", Petrus Regout Maastricht ø33cm. Cond.: U
Oude porseleinen dekselvaas Delft 20e eeuw. Delfts blauw Ram 145.A Holland 27xø17cm. Cond.: U
Blauw aardewerken dekselpot met tekst "Aloe" Duits 20e eeuw (naar 17e eeuws voorbeeld) 23,5xø13cm. Cond.: G
Twee keramiek jeneverflessen Delfts blauw Holland 20e eeuw. (1x Royal Goedewaagen), 28xø7,5cm. Cond.: G
Twee grote cappucino koppen met onderschotel, gemerkt "Adams, member of the Wedgwood group". 1 Handvat is gelijmd 18xø19cm. Cond.: G
Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.Beschadigd
Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G