Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G
Marius Johannes Richters (1878 Rotterdam - 1955), olieverf op paneel, meisjes aan het dansen bij avond 47x64cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 43x33cm. Cond.: G
Auguste Bompiani (1852 - 1930 Italië), olieverf op linnen, de gewonde Romein (oudere doublering en restauratie) 55x45cm. Cond.: G
D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Map met een groot aantal etsen en gravures 18e-19e eeuw met diverse voorstellingen. Komt uit een verzameling 23x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Hongaarse school ca. 1930, olieverf op linnen, jagers met paarden en honden voor een huisje 35x50cm. Cond.: G
C.A.F. 20-09-1914, aquarel op papier (vouw in papier, midden-rechts), cavalerie te paard Cond.: G
Franse school 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, zeegezicht (oude bedoeking) 55x84cm. Cond.: R
C. Cornelisz, olieverf op paneel, jonge kat met blauw lint 13x18cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 50x60cm. Cond.: U
Signatuur F.T.A. ca. 1960, olieverf op paneel, havengezicht met schepen 35x50cm. Cond.: G
A. Nolling ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht bij Zaandam 34x19cm. Cond.: G
Dick Meester (Amersfoort 1897 - 1960 Amersfoort), olieverf op linnen, gezicht op een oud huis 65x45cm. Cond.: G
Grote landkaart Zwolle van Joan Blaeu (1571 - 1638) 17e eeuw. gravure op papier. Schuertje onderin bij de vouw 52x41cm. Cond.: G
Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G
14 Etsen 18e eeuw. Portretten van het Hollands koningshuis, diverse formaten. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, mediterraanse dorpsstraat 60x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij en korenschoven 50x70cm. Cond.: G
Persenaire ca. 1920, olieverf op linnen, visser en vissersvrouw 15x20cm. Cond.: R
H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: Us