Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorp in de winter 30x40cm. Cond.: G
L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G
J. Lansaat 20e eeuw, olieverf op linnen, heidegezicht 30x40cm. Cond.: G
S. Betelin 20e eeuw, pastel op papier, kerk 14,5x21,5cm. Cond.: G
J. Verheyen 20e eeuw, olieverf op paneel, schelpenvissers aan het strand 30x40cm. Cond.: R
Oude ingelijste prent ca. 1900 van een boerin met vrouw 36x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd eind 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kerk 23x14cm. Cond.: G