08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Onduidelijk gesigneerd, winterlandschap
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorp in de winter 30x40cm. Cond.: G

Schilderij met bloemen
Resultaat: 15 EUR

L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G

J. Lansaat, heidegezicht
Resultaat: 15 EUR

J. Lansaat 20e eeuw, olieverf op linnen, heidegezicht 30x40cm. Cond.: G

Betelin, kerk Oldenzaal
Resultaat: 15 EUR

S. Betelin 20e eeuw, pastel op papier, kerk 14,5x21,5cm. Cond.: G

J. Verheyen, schelpenvissers
Resultaat: 15 EUR

J. Verheyen 20e eeuw, olieverf op paneel, schelpenvissers aan het strand 30x40cm. Cond.: R

Prent van boerin
Resultaat: 10 EUR

Oude ingelijste prent ca. 1900 van een boerin met vrouw 36x26cm. Cond.: G

Schilderijtje
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd eind 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kerk 23x14cm. Cond.: G