Martin 80-er jaren (in de stijl van de Groninger ploeg), olieverf op linnen, boerderij met koeien 50x70cm.
Gesigneerd P. te Lintum ca. 1930, olieverf op paneel, poldergezicht met molens 50x70cm. Cond.: G
Johannes Janson "Fecit" 1780 (1729 - 1784 Leiden), aquarel op papier, Hollands landschap met vee 10x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Oosterse vrouw 40x50cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901 (Haarlem 1872 - 1946 Laren), aquarel op papier, interieur met vrouw bij de vuurplaats 40x30cm. Cond.: G
Johan Rockx ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij aan het water 45x36cm. Cond.: G
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x38cm. Cond.: U
Nan Dam ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 27x40cm. Cond.: G
19e Eeuws wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift ca. 1830, olieverf op paneel 39x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, meisje met bootje aan het strand 50x60cm. Cond.: U
Gesigneerd L. Ansingh 1928, aquarel op papier, voorstelling met poppen 35x27cm. Cond.: G
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
Hundertwasser, zijdedruk, "Le Jardin des Morts Heureux par" 83x84cm. Cond.: G
Landkaart van de stad Brievoort 17e-18e eeuw (scheurtje aan de kant), ets op papier 32,5x42,5cm. Cond.: R
J. van Huysen ca. 1900, olieverf op paneel, stilleven met bloemen 22x18cm. Cond.: G
Pester 21e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen in de stijl van de 17e eeuw 40x50cm. Cond.: U
Jan Toorop 1923, lithografie op papier, bezonkenheid, meditatie, vuur 16x14cm. Cond.: G
Fulton 21e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G
R. Gefaner ca. 1920 (Duitse school), olieverf op linnen, gezicht op moestuin aan een meer 60x46cm. Cond.: G
Landkaart Zutphen 17e eeuw (Jansonius?), gravure op papier 21x17,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, portret Max Liebermann 25,5x20cm. Cond.: G