H.J. Klaassen, olieverf op linnen, bloemenpracht met vlinder 30x40cm. Cond.: G
Marthe Fassiaux België 20e eeuw (academie Brussel), olieverf op linnen, kind met teddybeer 47x39cm. Cond.: U
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, naakte vrouw 40x50cm. Cond.: G
J. Ruighaven ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met molens 30x40cm. Cond.: R
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op paneel, abstracte compositie 42x40cm. Cond.: U
A. Zimmermann ca. 1900 Duitse school, olieverf op linnen, wijn drinkende priester 30x40cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
W.A. Frederik ca. 1920, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 70x44cm. Cond.: R
Duane 60-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 49x74cm. Cond.: G
Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters in nieuwe lijst 50x60cm. Cond.: U
Toon Verplak, olieverf op linnen, waterlelies bij Giethoorn 35x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1810, aquarel op papier, Empire vaas met bloemen (beschadigingen) 60x70cm. Cond.: R
A. Prins 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G
F. Berg ca. 1920, olieverf op linnen, polderlandschap met molens 60x40cm. Cond.: R
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
Twee strandgezichtjes (pendant) 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 7x9cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ,olieverf op linnen, ca. 1920, man spelend op accordeon 45x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands landschap met molen en kerk 10x14cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, portret Picasso 25 jaar 35,5x29cm. Cond.: U