Monogram C.M. (20e eeuw), olieverf op linnen, surrealistische voorstelling 39x49cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met zeilboten 10x7cm. Cond.: G
Th. Randelin fecit 19e eeuw, houtskool op papier, portret van een leeuw van hoogwaardige kwaliteit (wormgaatjes en lichte vouwen) 55x42cm. Cond.: R
Ets Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprent met hond 44x18cm. Cond.: G
Boris Klein, ingekleurde ets op papier, spotprent met honden 44x18cm. Cond.: G
Gesigneerd J. van Kregten, olieverf op linnen, landschap 50x70cm. Cond.: R
Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, berglandschap met kerk 10x7cm. Cond.: G
T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, bloemstilleven 30x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
A. v. Eynsbergen 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap bij Overschie 30x40cm. Cond.: G
Pendant H. ten Cate ca. 1900, olieverf op paneel, 2 landschappen met figuren 10x14cm. Cond.: G
A. v.d. Burg ca. 1920, olieverf op paneel, wintergezicht bij avond 42x33cm. Cond.: G
A. v.d. Burg ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met figuur en huisje 42x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorp in de winter 30x40cm. Cond.: G
L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G
Oude ingelijste prent ca. 1900 van een boerin met vrouw 36x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd eind 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kerk 23x14cm. Cond.: G