08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Prent van boerin 1392
Prent van boerin

10 EUR

Kaart Oldenzaal 1597 1181
Kaart Oldenzaal 1597

150 EUR

Schilderij Jeanine Alronsa 1349
Schilderij Jeanine Alronsa
Startprijs 100 EUR
Omgeving Toon Tilland 1387
Omgeving Toon Tilland
Startprijs 30 EUR
Bloemstilleven 1362
Bloemstilleven
Startprijs 125 EUR
Naar Breugheliaans voorbeeld 1400
Naar Breugheliaans voorbeeld
Startprijs 350 EUR
Doeser 1375
Doeser
Startprijs 250 EUR
Miniatuur schilderij 1042
Miniatuur schilderij

50 EUR

Basek '86 1384
Basek '86
Startprijs 150 EUR
Surrealistische voorstelling 1396
Surrealistische voorstelling

30 EUR

Aquarel, Rip 1041
Aquarel, Rip
Startprijs 650 EUR
J. Rummelspacher, berglandschap 1377
J. Rummelspacher, berglandschap
Startprijs 40 EUR
17e-18e eeuw, Omg. Egbert van Heemskerck 1139
17e-18e eeuw, Omg. Egbert van Heemskerck
Startprijs 600 EUR
Antonie Pieter Schotel, zeilboot 1017
Antonie Pieter Schotel, zeilboot
Startprijs 5.000 EUR
P. Geist, Twents landschap 1144
P. Geist, Twents landschap
Startprijs 150 EUR
C. Wodwald, Schotse hooglanders 1189
C. Wodwald, Schotse hooglanders
Startprijs 350 EUR
Klaas Visser, berglandschap 1093
Klaas Visser, berglandschap
Startprijs 150 EUR
Jef van Leemputten, landschap met pluimvee 1086
Jef van Leemputten, landschap met pluimvee
Startprijs 600 EUR
Willem Johannes Schütz, schepen aan de Schelde 1024
Willem Johannes Schütz, schepen aan de Schelde
Startprijs 600 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1398
Onduidelijk gesigneerd

25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw 1399
Ongesigneerd 20e eeuw

30 EUR

Landkaart Zwolle, Blaeu 1034
Landkaart Zwolle, Blaeu

100 EUR

Schilderij op tegel 1321
Schilderij op tegel
Startprijs 35 EUR
Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek 1123
Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek

275 EUR