08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

P. Lehmann, berglandschap met kerkje 1259
P. Lehmann, berglandschap met kerkje

30 EUR

Surrealistische voorstelling 1396
Surrealistische voorstelling

30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw 1399
Ongesigneerd 20e eeuw

30 EUR

W. Bosman 1502
W. Bosman

30 EUR

Schilderij, watermolen 1503
Schilderij, watermolen

30 EUR

H.C. Kranenburg 1049
H.C. Kranenburg

25 EUR

H.C. Kranenburg 1070
H.C. Kranenburg

25 EUR

H.C. Kranenburg 1092
H.C. Kranenburg

25 EUR

H.C. Kranenburg 1112
H.C. Kranenburg

25 EUR

Leeuw, houtskool 1151
Leeuw, houtskool

25 EUR

Ets, Boris Klein 1198
Ets, Boris Klein

25 EUR

Ets, Boris Klein 1202
Ets, Boris Klein

25 EUR

Gesigneerd J, van Kregten 1209
Gesigneerd J, van Kregten

25 EUR

Jan Kelderman, Amsterdam 1229
Jan Kelderman, Amsterdam

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1398
Onduidelijk gesigneerd

25 EUR

Aquarel 1422
Aquarel

25 EUR

Ets, Boris Klein 1426
Ets, Boris Klein

25 EUR

T. Kempers, watermolen 1113
T. Kempers, watermolen

20 EUR

H.C. Kranenburg 1167
H.C. Kranenburg

20 EUR

Schilderij, bos 1366
Schilderij, bos

20 EUR

A. v. Eynsbergen, landschap bij Overschie 1369
A. v. Eynsbergen, landschap bij Overschie

20 EUR

2 Schilderijen, H. ten Cate 1414
2 Schilderijen, H. ten Cate

20 EUR

A. van de Burg, winter 1415
A. van de Burg, winter

20 EUR

A. van de Burg, zomer 1416
A. van de Burg, zomer

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, winterlandschap 1420
Onduidelijk gesigneerd, winterlandschap

20 EUR

Schilderij met bloemen 1104
Schilderij met bloemen

15 EUR

J. Lansaat, heidegezicht 1246
J. Lansaat, heidegezicht

15 EUR

Betelin, kerk Oldenzaal 1343
Betelin, kerk Oldenzaal

15 EUR

J. Verheyen, schelpenvissers 1365
J. Verheyen, schelpenvissers

15 EUR

Prent van boerin 1392
Prent van boerin

10 EUR

Schilderijtje 1408
Schilderijtje

10 EUR