Hanger RG585/000 bezet met een zeer fijne melkopaal cabochon met intensieve kleur,25x20x9, ø1.5mm.,L.46 mm.,rondom bezet met pareltjes. 13.7 gr.
Oorstekers WG 585/000 bezet met een opaal en briljant ca.0.40 crt. ø 1.3 cm, ca.4.6 gr..
Ring GG 585/000 met een ovaal opaalmatrixcabochon, 12x10 mm.,ø55, 8.2 gr.
Hanger van bergkristal in de vorm van een olifant, bezet met GG en een oog van gefacceteerde Robijn.
Damesarmband horloge GG met milaneseband. Horloge moet gerepareerd worden.
Longines heren polshorloge van de serie La Grande Classique. Kwarts uurwerk ca. 15 jaar oud in goede conditie.
Rado heren polshorloge. model Anna digi. Double keramiek en met double keramiek band (bevat extra schakel). Incl. taxatieraport Cond.: G
Zakhorloge GG 585/000 , glas en sleutel ontbreken, achterkant met beschildering.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang en Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Gouden vestzakhorloge 8 krt. (double) ca. 1900, cilindergang.
Engels zilveren zakhorloge ca. 1860, ankergang, sec. wijzer ontbreekt. Incl sleutel,Parsons & Son Bristol
Diverse horloges. 4 Zakhorloges en 2 armbandhorloges voor heren 20e eeuw. beschadigd Cond.: M
Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.