Handgegraveerde zilveren aspergetang. 835/000 ca. 133gr. L.: 23cm. Cond.: U
Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.
Fraaie grote zilveren visschep begin 1900. MT: W. Edeling Den Haag. 835/000 ca. 300gr. L.:34cm. Cond.: U
Set vleesdienvorkjes met silverplated heften, model puntfilet 15cm. Cond.: G
Kristallen peper & zoutstel in zilveren montuur. Frans 19e eeuw.
Zeer fraai 3-delig zilveren theeservies ,begin 1900, op zilveren dienblad (49cm.) voorzien van glazen inlegblad. 800/000 ca. 2000gr. Theepot is 19cm. hoog Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Cond.: G
Zilveren sigarenkoker, Havanna maat voor de echte sigarenroker 925/000 ca. 75gr. 18xø2cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren chatelaine. MT: HS 835/000 ca. 74gr. Cond.: U
Zilveren steelpannetje, Kopenhagen gekeurd 1926 ca. 254gr. ø16cm.
Zeer fraai ajourgezaagde zilveren hengselmand op voet 925/000 ca. 765gr. 12x32x20cm. Cond.: U
Nederlandse onderscheiding in etui met zilveren kroontje en basement Cond.: U
Mooi zilveren Wilkens roomstel op vier pootjes met vergulde binnenzijde 835/000 ca. 178gr. H.: 8cm. Cond.: U
Zilveren pillendoosje, Hollands gekeurd ca. 1960, MT: J. Niekerk ca. 22gr. ø3,5cm.
Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep met zwarte steel 1892. 835/000 ca. 62gr. L.: 23cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Twee sterling zilveren strooiers 925/000 ca. 190gr. H.: 11cm. Cond.: U