Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers bestek
Resultaat: 25 EUR

Divers bestek met zilveren heften. Slacouvert, trancheercouvert en 6 vorken Cond.: G

Visbestek 6-pers. silver-plated
Resultaat: 15 EUR

Zesdelig viscouvert silverplated, gemerkt Millhof 100. Mooi bewerkte heften midden 20e eeuw ca. 21,5cm. Cond.: G

Hengselschaal,silver-plated
Resultaat: 15 EUR

Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.

Zilveren schaaltje
Startprijs 80 EUR

Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Decoratief zilveren schaaltje eind 19e eeuw, gemonogrammeerd I.S. Binnenkant met reliëf bloemendecor ca. 60gr. ø14,5cm.

2 Zilveren kaarsen standaards
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren kaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 6,5cm. 1 Bodemplaat mist.

2 Zilveren kaarsen standaards
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.

Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U

Diverse bestekdelen
Startprijs 30 EUR

Lot divers bestek waaronder enkele zilveren delen.

Schenkkan
Startprijs 15 EUR

Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U

Kristallen bokaal, zilveren rand
Startprijs 25 EUR

Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 20 EUR

Oud doosje emaille met zilver (925/000), agaat en filligrain 2e helft 20e eeuw 3,5xø5cm. Cond.: G

Zilv. zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zilv. zakhorloge

Ovale jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Louis Seize stijl (2e periode) plated tafelschaal (met binnenglas), chip af ca. 1880 in zeer goede staat 14,5x15x34cm. Cond.: G