Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Twee Aziatisch houten beelden, voorstellend twee heilige figuren ca. 1900. Beelden zijn ingelegd met heel dun ijzerdraad. 1 Beeld mist een stukje H.: 33,5cm. Cond.: G
Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G
Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G
Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G