08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Balinese buste
Resultaat: 20 EUR

Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G

Beeld, Ce Have
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

12 Afrikaanse beelden
Resultaat: 20 EUR

12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G

2 Beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Twee Aziatisch houten beelden, voorstellend twee heilige figuren ca. 1900. Beelden zijn ingelegd met heel dun ijzerdraad. 1 Beeld mist een stukje H.: 33,5cm. Cond.: G

Beeld, Smid
Resultaat: 15 EUR

2 Balinese beelden
Resultaat: 15 EUR

Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G

Houten beeld, Maria met jezus
Resultaat: 15 EUR

Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G

Houten mariabeeld Ttox
Resultaat: 10 EUR

Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G

3 Houten figuren
Resultaat: 10 EUR

Drie grote houten figuren Afrika etc. 48-57cm. Cond.: G