Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote hout sculptuur
Startprijs 120 EUR

Oud eikenhouten beeld ca. 1900 van een heilige (Heilige Barbara), gesneden uit 1 stuk 86cm. Cond.: G

Beeld, Smid
Resultaat: 15 EUR

La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 130 EUR

Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G

Gipsen beeld
Startprijs 120 EUR

Groot beeld van een vrouw met luit, gesigneerd Mignou ca. 1900. beeld is gemaakt van gips en is koud beschilderd 55x25x21cm. Cond.: G

Beeld, vrouw met guirlandes
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans beeld van een man met druiven op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd Vendage par Ch. Levy. Gemaakt van compositie metaal 39x15x15cm. Cond.: G

Bronzen dikke dame, spagaat
Startprijs 120 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw voorstellend een elegante dikke dame met haar armen in de lucht. naar voorbeeld van Botero, geheel staand op grote marmeren sokkel 32x35x18cm. Cond.: U

Bronzen meisje
Startprijs 35 EUR

Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G

Beeld, Ce Have
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Bronzen uil
Resultaat: 80 EUR

Grote bronzen uil 2e helft 20e eeuw, groen gepattineerd 38x17x16cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Startprijs 120 EUR

Bronzen Art Deco sculpture voorstellend een zittende pelikaan met de bek open. 21e Eeuw gesigneerd Doward Bertun. geheel op zwart marmeren sokkel 29x25x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 200 EUR

Japans bronzen beeld uit de Mey periode 1880-1900. Voorstellend een leerlooiende vrouw. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G

Beeld, James Tandi
Startprijs 650 EUR

Beeld groen marmer, gesign.James Tandi (1956) Afrikaanse beeldhouwer uit Zimbabwe, voorstellende een Afrikaanse vrouw. H 24.5 cm.

Bronzen haan, Picasso
Startprijs 100 EUR

Bronzen sculpture van een kip naar voorbeeld van Pablo Picasso 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 34x22x13cm. Cond.: G

12 Afrikaanse beelden
Resultaat: 20 EUR

12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Startprijs 30 EUR

Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U

Bodemvondst, boedha
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen boedha (bodemvondst), vermoedelijk 18e eeuw (misschien ouder) 17x9x4cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco beer
Resultaat: 105 EUR

Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G

Masker Ogoni
Startprijs 35 EUR

Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.

Masker, Yohure
Startprijs 35 EUR

Prachtig masker van de Yohure stam uit Ivoor Kust. Het is een mooi masker en is ongeveer 30 a 40 jaar oud 36x15cm.

Bronzen boedha
Startprijs 40 EUR

Bronzen lachende boedha op houten sokkeltje ca. 1900 9x9x8cm. Cond.: U

Bronzen valk
Resultaat: 125 EUR

Bronzen Art Deco beeld 21e eeuw van een zittende valk, gesigneerd Wilhelm K(Krieger). Geheel staand op hoge zwart marmeren sokkel 43x17,5x12cm. Cond.: G

Masker, Yohura
Startprijs 35 EUR

Masker van de Yohura stam uit Nigeria. Het masker is ongeveer 30 jaar oud 28x19cm.

Vrouwenmasker, Dan
Startprijs 35 EUR

Mooi gebruikt vrouwen masker van de Dan uit Liberia, dit masker is meer dan 50 jaar oud 31,5x17cm.

Masker, Yoruba
Startprijs 35 EUR

Masker van de Yoruba stam uit Nigeria het masker is tussen de 30 en 40 jaar oud 25x18cm.