Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Beelden, buffels
Startprijs 100 EUR

Twee houten beelden, voorstellend 2 buffels. Geheel uit hout gesneden begin 20e eeuw. Horens licht beschadigd 37x19x18cm. Cond.: R-G

Man met paard
Resultaat: 55 EUR

Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard,staand op een ovale houten sokkel. H. 43.5 cm.

Bronzen Diana met eenhoorn
Resultaat: 80 EUR

Massief bronzen figuur op marmeren sokkel, 20e eeuw met als voorstelling de godin Diana 28x20x13cm. Cond.: G

Houten beeld
Startprijs 20 EUR

Afrikaans houten beeld van een man met hoofdtooi 20e eeuw, 52x9x9cm. Cond.: G

Man met paard
Resultaat: 40 EUR

Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard staand op een ovale houten sokkel. H. 43 cm.

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 25 EUR

Bronzen beeld midden 20e eeuw, voorstellend een lopend paard die een wagen trekt 44x17x15cm. Cond.: G

Bronzen danseres
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een ballerina met de handen in de lucht 21e eeuw. Geheel staand op vierkante groen-marmeren plaat 45x18x13cm. Cond.: G

Houten hangbeeld
Resultaat: 90 EUR

Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G

Houten hangbeeld
Resultaat: 100 EUR

Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G

2 Beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Twee Aziatisch houten beelden, voorstellend twee heilige figuren ca. 1900. Beelden zijn ingelegd met heel dun ijzerdraad. 1 Beeld mist een stukje H.: 33,5cm. Cond.: G

Beeld Maria
Startprijs 15 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.

2 Balinese beelden
Resultaat: 15 EUR

Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G

Houten beeld, Maria met jezus
Resultaat: 15 EUR

Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Startprijs 45 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 50 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Twentse boer met zeis, 1x Twentse boer aan het zaaien 13-14,5cm. Cond.: U

2x Antoinette Ruiter
Startprijs 45 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U

Beeld, Rodin
Resultaat: 75 EUR

Beeld van "De Denker" A. Rodin van compositie. Gelimiteerde oplage 275/499. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 20e eeuw 41x20x20cm. Cond.: U

Beeld, paard
Startprijs 180 EUR

Torres Guardia (Spanje) Porta-Celi, liggend paard op travetin sokkel 23x36x15cm. Cond.: U

Beeld, haan
Resultaat: 25 EUR

Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U

Boedha
Startprijs 45 EUR

Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. Cond.: G

Egyptisch beeld
Resultaat: 50 EUR

Groot Egyptisch beeld van gezwart hout afgewerkt met goudkleur, 20e eeuw. Gelimiteerde replica van museum te Caïro. "Toetanchamon met visspeer" 95x77x29cm. Cond.: U

3 Bronzen hondjes
Resultaat: 25 EUR

Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco beer
Resultaat: 105 EUR

Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G

Bronzen vogeltje
Resultaat: 65 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G