Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een fabeldier met vleugels, staand op een paal in het gras met bloemen. Lichte randschades 1,2x12,8x12,7cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau 17e-18e eeuw, voorstellend een stijgerend paard met wolken en gras 26x26cm. Cond.: G (randschade)
Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...
Gesigneerd C. Kimmel (Cornelis?) 19e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 52x40cm. Cond.: R
Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G
Bernard de Hoog (Amsterdam 1866 - 1943 Den Haag), olieverf op linnen (bedoeking), zittende aardappelschillende boer bij de kachel 29x35cm.
Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G
Grote Franse pendule onder glazen stolp ca. 1860 met rijke versiering en dame met schort. Compositie metaal met onyx. Emaille wijzerplaat (in goede staat). 61x39x18cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880 met afgebeeld een man te paard met leeuw. Overgegoten compositie met albast plaquettes, emaille wijzerplaat. Beeld is in goede staat, alleen goud overgeschilderd. Slinger...
Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G
Aparte Franse pendule ca. 1890 met marmeren voet. Voorstelling van een vrouw bij rotsachtige waterval. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat. Compositie metaal gepatineerd 42x25x10cm. Cond.: G
Grote Franse pendule met 4 zuilen ca. 1890 van okerkleurig marmer met bronzen leeuw. Witte emaille wijzerplaat met compensatieslinger in zeer goede staat 40x28x14cm. Cond.: G
Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...
Twee grote messing gedraaide kandelaars 19e eeuw in zeer goede staat 52xø16cm. Cond.:G
Monogram W.D.L. 1869, aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren bij ondergaande zon 33x21,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Grote antieke Engelse pubtafelklok met snekuurwerk, gemerkt "Greenwich Time" in goede staat 50x46x18cm. Cond.: G
19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)
Grenenhouten Duitse koelkast ca. 1900 met origineel beslag, slot en sleutel. Bevat 2 deuren en van binnen geheel bekleed met zink. In zee goede originele ongeloogde staat 185x76x103cm. Cond.: G