Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bont Makkums bord
Resultaat: 10 EUR

Oud Makkums 6-kantig keramiek bord met vogel afgebeeld 20e eeuw 15x15x15cm. Cond.: G

Porseleinen dekselterrine
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen dekselterrine midden 20e eeuw gemerkt Schlaggenwald Tsjechie. Gedecoreerd met reeën 21x38x21cm. Cond.: G

Porseleinen kannetje
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil porseleinen kannetje gedecoreerd met Jugendstil decor met wapen. Gedateerd 1914-1915 H.: 17,5cm. Cond.: G

Imari bord ø17,5cm.
Resultaat: 10 EUR

Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G

Delfts blauw bord
Resultaat: 10 EUR

18e Eeuwse Delftsblauwe plooischaal. 8-Hoekig gedecoreerd met bloemmotief en schaal is geheel geribt. 1 Haarscheur 5x22,5x22,5cm. Cond.: R

Capodimonte sierbord
Resultaat: 10 EUR

Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G

3-Delig vazenstel
Resultaat: 10 EUR

Oud 3-delig aardewerken vazenstel 20e eeuw met gouddecor en romantische voorstellingen (Italië). 2 chips en 1 scheur Cond.: R

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R

3-Delig kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel keramiek 20e eeuw. Blauw decor met blomene en kerk Holland. 32x14x8cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig kaststel keramiek Holland 20e eeuw met decor van bloemen en paradijsvogels 32xø17cm. en 25xø15cm. Cond.: G

7 KPM kerstborden
Resultaat: 10 EUR

Zeven porseleinen KPM kerstborden in aquatinten 1977-1983. Versierd met gouddecor, gelimiteerde oplage ø20cm.

Porseleinen uil
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen uil op ronde sokkel, Rehau, Bayern ca. 1910-1920. Ontwerp: Wilhelm Veit, modelnr.: 6/II. Beschadiging aan het oor en onderkant. H.: 36cm.

10 Deel Hutschenreuter
Resultaat: 10 EUR

Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...

Imari bordje
Resultaat: 10 EUR

Chinees imari bord ca. 1900 met afbeelding van een bloemenvaas ø22cm.

Zilveren 10G
Resultaat: 9 EUR

Zilveren munt van 10 gulden Juliana Nederland 1945 - 1970,

4 Munten van 2,5 Cent
Resultaat: 5 EUR

4 Munten van 2,5 Cent uit 1904, 2x 1941 en 1x 1941 (zink). Munten zijn in redelijk tot goede conditie.

52 Centen
Resultaat: 5 EUR

Kavel van 52 munten van 1 cent. De gehele serie van 1948 t/m 1980 en daarbij een aantal dubbelen. De munten zijn in goede conditie.

3 Bankbiljetten 2,5 Gulden 1949
Resultaat: 5 EUR

Kavel van drie muntbiljetten van 2,5 Gulden uit 1949. Biljetten zijn in gebruikte staat.

Kavels diverse munten
Resultaat: 5 EUR

Kavel diverse munten waaronder; 4 zinken munten van 1 cent uit 1941 (P), 1942 (P), 1943 en 1944 (ZF), Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatri...