Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G
Willem III pallisander finee rop eiken, kastje ca. 1870 met inlegwerk in beide deuren. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat 120x50x105cm.
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1910 met driezijdig glas met rijk gestoken snijwerk. Staand op hoge poten 185x92x46cm. Cond.: G
Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Louis Quinze stijl commode ca. 1900. Origineel bronzen beslag, sleutels en sloten 76x104x56cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt tapijt en kamelenzak. Tapijt is vermaakt tot wandkleed 110x160cm. en 60x45cm.
Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G
Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G
Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U
Zeldzame Schwarzwalder wandklok met 4 gewichten, slagwerk en beschilderde wijzerplaat ca. 1800 Duitsland. Incompleet (wijzers en slinger mist) 34x23x19cm. Cond.: R
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Antieke ivoren bewerkte tand voorstellend een krokodil. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat 44x5,5cm.
Grote Franse pendule ca. 1880, wit met blauw porselein. Rijk uitgevoerd met vuurvergulde ornamentuur (brons). De pendule verkeerd in uitstekende werkende staat 60x25x20cm. Cond.: u
Neo barok bankstel van beukenhout, rijk uitgewerkt en nette stoffering. Bank (104x186x83cm.) en twee fauteuils (106x83x81cm.) 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een haan op het gras met bloemen 1x12,8x12,8cm. Randschade Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kip op het gras 0,9x12,8x12,2cm. Cond.: G (randschade)
Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.
Ketting GG 14 crt. L. 47 cm., bezet met gefacceteerde granaat, en bijpassende ring GG 585/000 met granaat,
ø 58 (ring is aan onderzijde buigbaar gemaakt)
Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G
Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U
Ongesigneerd, aquarel op papier, 19e eeuw, Kustplaats met schepen, huizen en figuren. Vermoedelijk Engeland. 123x64 cm., Cond.: G
Edgar Chahine Nr. 28/40 (1874 - 1947 Frankrijk), ets op papier met aquatint, Parijs stadsgezicht met werklui aan de Seine 49x35cm. Cond.: G
Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R
Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G