Oud bronzen klokkenmannetje met lucifer-aansteeksysteem en wekkerfunctie 20e eeuw 23x13x10cm. Cond.: G
Kleine notenhouten met wortelnoten staande klok. Gesigneerd J.M. Verbrugge Amsterdam. Maanstand, 2 gewichten en Westminster slag in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw. 191x31x21cm. Cond.: U
Oude Hollandse mahoniehouten kwik-barometer gesigneerd W.B. Günther Nijmegen. 1e Helft 20e eeuw 97x10x7cm. Cond.: G
Duitse grenen Biedermeier stijl glasvitrine (zijkanten ook met glas). Met zuilen en een gebogen lade. 2e helft 20e eeuw 167x100x48cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een pauw op het gras 1,1x13x13cm. Cond.: G (randschade)
Antiek Chinees porseleinen 12-delig gebaksstel met peterseliedecor 18e eeuw. Beschadigingen ø13,3cm. en ø26cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met decor van figuren, bloemen en diverse vogelsoorten. Kraag kapot, scherven zijn erbij 62xø23cm. Cond.: M
Ketting+ hanger, medailllon GG585/000 bewerkt met lelietje-van-dalen. ca. 13.10 gr. L 60+3 cm.
Beschilderde gietijzeren klokkenman met hoed eind 20e eeuw. Tekst "Bradley + Hubbard patent Fed. July 14.1857" 41x21x12cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen uitgewerkt. Deksel en kraag gerestaureerd 38xø23cm. Cond.: R
Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat, mooi bewerkt. ca. 3.4 gr.