Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Salontafel ca. 1900 4053
Salontafel ca. 1900
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Lampenstandaard 2208
Lampenstandaard

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Diverse zakhorloges 82
Diverse zakhorloges

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Teakhouten TV kastje 4046
Teakhouten TV kastje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Imari bord ø17,5cm. 6583
Imari bord ø17,5cm.

Resultaat:

10 EUR

6-Persoons koffieservies 6576
6-Persoons koffieservies
Startprijs 15 EUR
Verkocht
10 Oude hoedenspelden 2200
10 Oude hoedenspelden

Resultaat:

30 EUR

Eiken kist, 18e eeuw 4039
Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Stel verzilv. kandelaars 347
Stel verzilv. kandelaars

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 18e eeuw 6237
Chinese schotel, 18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

2 Delen verzilverd 46
2 Delen verzilverd
Startprijs 15 EUR
Opengezaagde mand + schotel 38
Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR
Plate ketel + houder 340
Plate ketel + houder
Startprijs 120 EUR
Zilv. ring, Eillat 333
Zilv. ring, Eillat
Startprijs 15 EUR
Armband zilver w.topaas/zirk. 31
Armband zilver w.topaas/zirk.
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Wedgwood, peper,zout,mosterd 6230
Wedgwood, peper,zout,mosterd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen altaarkandelaar 2164
Bronzen altaarkandelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Louis Seize commode ca. 1800 4003
Louis Seize commode ca. 1800

Resultaat:

2.400 EUR

Pors. figuur, fluitspeler 6222
Pors. figuur, fluitspeler
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Comtoise bloemslinger 3659
Comtoise bloemslinger

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Aardewerken sierschotel 6540
Aardewerken sierschotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pendule met wandconsole 3652
Pendule met wandconsole

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Sieradendoos, 1820-1840 2157
Sieradendoos, 1820-1840

Resultaat:

80 EUR

3 Delen plate + blad 298
3 Delen plate + blad
Startprijs 70 EUR