Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een fabeldier met vleugels, staand op een paal in het gras met bloemen. Lichte randschades 1,2x12,8x12,7cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau 17e-18e eeuw, voorstellend een stijgerend paard met wolken en gras 26x26cm. Cond.: G (randschade)
Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...
Gesigneerd C. Kimmel (Cornelis?) 19e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 52x40cm. Cond.: R
Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G
Bernard de Hoog (Amsterdam 1866 - 1943 Den Haag), olieverf op linnen (bedoeking), zittende aardappelschillende boer bij de kachel 29x35cm.
Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G
Grote Franse pendule onder glazen stolp ca. 1860 met rijke versiering en dame met schort. Compositie metaal met onyx. Emaille wijzerplaat (in goede staat). 61x39x18cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880 met afgebeeld een man te paard met leeuw. Overgegoten compositie met albast plaquettes, emaille wijzerplaat. Beeld is in goede staat, alleen goud overgeschilderd. Slinger...
Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G
Aparte Franse pendule ca. 1890 met marmeren voet. Voorstelling van een vrouw bij rotsachtige waterval. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat. Compositie metaal gepatineerd 42x25x10cm. Cond.: G
Grote Franse pendule met 4 zuilen ca. 1890 van okerkleurig marmer met bronzen leeuw. Witte emaille wijzerplaat met compensatieslinger in zeer goede staat 40x28x14cm. Cond.: G
Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...
Twee grote messing gedraaide kandelaars 19e eeuw in zeer goede staat 52xø16cm. Cond.:G
Monogram W.D.L. 1869, aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren bij ondergaande zon 33x21,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Grote antieke Engelse pubtafelklok met snekuurwerk, gemerkt "Greenwich Time" in goede staat 50x46x18cm. Cond.: G
19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)
Grenenhouten Duitse koelkast ca. 1900 met origineel beslag, slot en sleutel. Bevat 2 deuren en van binnen geheel bekleed met zink. In zee goede originele ongeloogde staat 185x76x103cm. Cond.: G
Bijzondere porseleinen 63-delig Rosenthal eetservies, ontwerp PH. Rosenthal Bavaria Elite (Duitsland) 20e eeuw. Bestaand uit o.a; vleesschalen, soepterrine, saucieres, terrines, borden etc. (enkele ch...
18e Eeuwse Duitse barokkist omgeving Buckeburg. Bewerkt met prachtig typisch barok lijstwerk en sterren op de voorzijde en deksel. Origineel beslag en handvaten. Slot mist. In goede algemene conditie ...
Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G
Armband gemaakt van 4 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waarop 3 bloedkoralen. L.19 cm.
Met veiligheidsketting.
Louis Heymans 1956 (Utrecht 1890 - Middelburg), gouache op papier, stilleven met Wajang pop, schelp en vaas 32x47cm. Cond.: G
Philippine Anne Madeleine Quarles van Ufford (1862 - 1919 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molen bij avond 60x80cm. Cond.: G
Prachtige grote 3-delige marmeren Art Deco pendulestel ca. 1920 met knielende dansende dame (gepatineerd compositie). marmer verkeerd in uitstekende staat en de klok loopt goed 45x47x11cm. en 19x16x9c...
Franse mahoniehouten tafelklok met inlegwerk ca. 1900 (Art Nouveau). De klok bevindt zich in goede werkende staat 32x14x18,5cm. Cond.: G
Monumentaal 3-delig Art Deco klokkenstel ca. 1920 gemaakt van marmer en compositie metalen hindes. Met glazen coupes op marmeren voet. Chip van glas 37x57x20cm. en 26xø20cm. Cond.: G
Eikenhouten Duitse barok armleunstoel 2e helft 18e eeuw met lederen zitting en rugleuning. Rijkelijk uitgewerkt met rocailles en engelkop. In zeer goede staat 124x63x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Empire schrijf chiffoniere met origineel Empire beslag ca. 1820 in redelijke ongerestaureerde staat 155x100x47cm. Cond.: R
Groot eikenhouten schrijfbureau met 3 lades en 2 deuren ca. 1890 Grunderzeit. Origineel beslag 76x151x80cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met onder 2 lades. Bovendeel 1-deurs met drie zijden glas in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 203x100x40cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Fragment van een 18e eeuwse Abusson tapijt met putto ingespannen op lijst (gebroken) 110x83cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
J. Ooninck ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met kippen en haan 34x25cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G
Grote monumentale Franse pendule, rijkbewerkt met wzre bronzen ornamentuur van koppen en draken. Het beeldje hoort er niet origineel bij 49x35x17cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse vuurvergulde pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquettes met bloemmotief 40x31x14cm. Cond.: G
Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G