Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G
Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)
Duits porseleinen dekselkom (bonbonniere) 1e helft 20e eeuw gemerkt Dresden Helena Wolfsohn. Vogeldecor en vlinders met rozenknop. 10xø10cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Kang Xi schoteltje begin 18e eeuw met blauw decor voorstellend een kustplaats met bergen bomen en gebouwen. Haarscheur en randschade 1,8xø10,7cm. Cond.: R
Drie Chienese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G
Zeldzame antiek ivoren netsuke figuurtje met waaier. Het gezicht kan draaien en neemt dan een andere gedaante aan. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm. Cond.: G
Vijf diverse tegels (2 bloempottegels, 1 mangaantegel, 1 blauwe tegel, 1 Delftse tegel Juliana-Bernard 7 Jan. 1937 / 7 Juli 1949 en een tegel van Westraven van 'T Nyvere Twente, lichte randschade)
Vier porseleinen figuren ca. 1950 in romantische kledendracht 20-26cm. Cond.: G
Hanger zilver 925/000 multi colour stenen, citrien,amethist,peridot en witte en blauwe topaas. L.3 cm.