Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G
Oorstekers zilver 925/000 met granaat,blauwtopaas,citrien,amethist en peridot.
Twee antieke Hollandse bijbeltjes ca. 1900 met zilveren sloten en originele lederen band. (1 Beschadigd) 14x6,5x9cm. en 12,5x3x9cm. Cond.: G
Twaalf zilveren munten van 1 Gulden uit; 1954, 1955 (3x)1956(2x), 1957(2x), 1958, 1965, 1966, 1967. Munten zijn in redelijk tot goede staat.
Tien munten van 2,5G uit; 1959, 1960(6x), 1962(3x). Munten varieren van gebruikte tot goede staat.
Gouden munt van 10 gulden uit 1875 Willem III, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.
Gouden munt van 10 gulden uit 1897 Wilhelmina, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.
25 Gulden uit 1973 Nederlandse Antillen in Proof verpakking 925/000 42gr.
Groot fijn handgeknoopt tapijt Bouchara Tekke 19e-20e eeuw 224x193cm. Cond.: G