09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Schilderij, Trovati 1295
Schilderij, Trovati

190 EUR

Ongesigneerd, dienstmeid 1302
Ongesigneerd, dienstmeid
Startprijs 30 EUR
Frans Everbag, ets 1351
Frans Everbag, ets

45 EUR

Frans Everbag, ets 1352
Frans Everbag, ets

60 EUR

Biedermeier sleutelkastje 2135
Biedermeier sleutelkastje

170 EUR

Indonesische keukenweegschaal 2267
Indonesische keukenweegschaal

22 EUR

Ovaal antiek dienblad 2296
Ovaal antiek dienblad
Startprijs 60 EUR
2 Zwarte hoge hoeden 2302
2 Zwarte hoge hoeden

40 EUR

Kerststal 2330
Kerststal

60 EUR

2 Antieke ringen 2394
2 Antieke ringen

20 EUR

2 Koperen wandlampen 2403
2 Koperen wandlampen

40 EUR

5 Flessen wijn 2415
5 Flessen wijn

30 EUR

5 Flessen wijn, 1976 2417
5 Flessen wijn, 1976

30 EUR

Stoomwals 2822
Stoomwals

45 EUR

2 Hongaarse munten 3029
2 Hongaarse munten

25 EUR

Bayern: 1 Gulden 1845 3038
Bayern: 1 Gulden 1845

35 EUR

Munt van 1/2 Gulden 1840, Wurttemberg 3045
Munt van 1/2 Gulden 1840, Wurttemberg

20 EUR

Kavel van 3 munten 1824, 1857 en 1862 3048
Kavel van 3 munten 1824, 1857 en 1862

45 EUR

Zilveren munt 4R, 1846 3055
Zilveren munt 4R, 1846

45 EUR

Pendule 3550
Pendule

25 EUR

Pendule 3560
Pendule

35 EUR

Art Deco tafelklok 3600
Art Deco tafelklok

90 EUR

V.O.C. Kist 4011
V.O.C. Kist

230 EUR

Frans bankje 4066
Frans bankje

60 EUR