Ring zilver 925/000 met bergkristal en zirkonia, ø56, ca.14 gr. Bijzonder mooi gemaakt.
Hanger zilver 925/000 bezet met saffier,granaat en witte topaas, L.2.5 cm.,
Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.
Ketting zilver 925/000 met carneool en witte topaas. L.40 cm., ca.34.8 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met robijnen. ø 56, ca. 5.95 gr.
Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Prachtig zilveren antieke visschip met een handgegraveerd medaillon in de bak, MT.:BC- eind 1800, Het ivorenheft vertoont scheurtjes. L.31 cm., Cond van de bak:U
Kristallen beschuitbus met zilveren knop op een onderschotel. Lichte beschadigingen Cond,: R
Antieke plated schenkkan om comfoor met brander in zeer goede staat. Mooi bewerkt 34x16x20cm. Cond.: G
Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U
Amerikaans zilveren roomkannetje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Towle Silversmiths. Voet heeft floraal decor 925/000 ca. 90gr. H.: 8,5cm. Cond.: G
Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 31x18cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands ovaal zilveren kledingborstel bewerkt met Hollandse voorstelling. Jaarletter F: 1915, MT: BvJ, M. Visser Steenwijk. 835/000 10x7cm. Cond.: U
Collier WG750/000,met navette diamant , 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.
Ring WG585/000,ø56, bezet met 6 briljanten 0.24ct.TW/loepzuiver, 3 smaragden cabochone 2.95ct. voormalige verk.prijs €2028.- 12.8 gr.
Collier gemaakt van gevlochten parels, sluiting GG585/000. L.42 cm.