Parelcollier 3 rijen, sluiting WG 585/000 bezet met 3 parels, L.39 cm.
Designer collier WG 750/000 met groene toermalijndruppel,14 briljanten0.105ct. TW/loepzuiver, L42cm. 16.5 gr.
Leuke set bestaande uit 4 armbanden op elastiek met zilverdraad, grijze en witte parels,oorstekers grijze parel, hanger waaraan 1 grijze en 1 witte parel.
Ring WG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes. ø 55, ca. 4.7gr.
Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier en briljant ca. 1.50 crt. ø56, ca. 5.20 gr.
Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier, en briljant ca. 0.14 crt. ø54, ca.3.5 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55
Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U
Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G
3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G
Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U
Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren koektrommel, geschulpt model. Jaarletter B: 1861, 835/000 ca. 310gr. 12x12x8cm. Cond.: U
Zilveren opengewerkte bonbonschaal, gemerkt met een leeuw SL en nog 2 onduidelijke ponzen ca. 108gr. 5,5x17,5x11cm. Cond.: G
Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.
Zilveren zakhorloge Union cilindergang ca. 1920 met vergulde rand in originele toestand
Twee zilveren zakhorloges met vergulde rand in originele staat ca. 1900-1920. 1x Ankergang 1x Cilindergang.