Kleine eikenhouten Hollandse 3-laden commode op bolpoten met origineel beslag en sleutel, 2e helft 20e eeuw 66x74x40cm. Cond.: G
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Hollandse tegel 18e eeuw afbeeldend een engel getroffen door een pijl. Lichte randschade 1x13x13cm. Cond.: G
Kavel diverse zakhorloges o.a; 1x zakhorloge (nikkel met ketting), cilindergang ca. 1920, 1x Junghans zakhorloge ankergang ca. 1940 en 3x Los uurwerk.
Grote 2-lichts lampenstandaard, brons gepatineerd 2e helft 20e eeuw 160xø20cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G
Verzameling van tien oude hoedenspelden ca. 1900 in goede staat 16-32cm. Cond.: G
Rosenthal porseleinen bloemenvaasje, ontwerp Moosrose (Duitsland) 20e eeuw 14,5xø7,5cm.
Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G
Chinese blauw/witte schotel 18e eeuw met decor van bloemen en planten. Rand met chipje en lichte randschade 5xø26cm.
3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd
Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U
Oude porseleinen figuur van een jongentje met fluit en vogels. Gerold Porzellan Western germany 16x12x8cm. Cond.: G
Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...
Grote aardewerken sierschotel Makkum Holland met bloemmotief 20e eeuw ø36cm. Cond.: G
Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U
Bronzen altaarkandelaar 19e eeuw in zeer goede staat, rijkelijk bewerkt 48x21x21cm. Cond.: G
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
Vroeg iepenhouten sieradendoos ca. 1830 in zeer goede staat met origineel slotje en 4 messing bolpootjes 5x13x20cm. Cond.: U
4-Delig plated theestel bestaand uit; 1 theepot, melkkan, suikerpot en tablet 20e eeuw ø30cm. Cond.: G