Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorbellen 10
Oorbellen
Geen vanafprijs
Set met amethist 33
Set met amethist
Geen vanafprijs
Oorhangers zilv.verg/robijn 36
Oorhangers zilv.verg/robijn
Geen vanafprijs
Parelketting, WG slot 56
Parelketting, WG slot
Geen vanafprijs
Dameshorloge, double 69
Dameshorloge, double
Geen vanafprijs
Ring, blauwe steen 98
Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs
Parel-oorstekers, 3 sets 110
Parel-oorstekers, 3 sets
Geen vanafprijs
Broche 117
Broche
Geen vanafprijs
Ring bergkristal 131
Ring bergkristal
Geen vanafprijs
Set "vliegende parels" 162
Set "vliegende parels"
Geen vanafprijs
Verkocht
Cilinderhorloge 182
Cilinderhorloge

Resultaat:

20 EUR

Ring zilv./rutielkwarts 203
Ring zilv./rutielkwarts
Geen vanafprijs
Ring zilv./verg. rookkwarts/zirk. 205
Ring zilv./verg. rookkwarts/zirk.
Geen vanafprijs
Zilv. ketting + hanger 337
Zilv. ketting + hanger
Geen vanafprijs
Armband bergkristal/toermalijn 378
Armband bergkristal/toermalijn
Geen vanafprijs
Verkocht
Onyx armband 379
Onyx armband

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Armband witte schuim koraal 380
Armband witte schuim koraal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Metalen sleutelhorloge 403
Metalen sleutelhorloge

Resultaat:

30 EUR

Schilderij 1079
Schilderij
Geen vanafprijs
Verkocht
Schilderij 1103
Schilderij

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij 1292
Schilderij

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
M. Muller, landschap 1399
M. Muller, landschap

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Meerschuimpijp 2151
Meerschuimpijp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Pijp 2153
Pijp

Resultaat:

25 EUR